СУРМА

Такого ще не було: в Україні 12 злодіїв в законі йдуть у владу

“Сьогодні стало відомо, яку долю окупант насправді готує для України”,- заявив Портников

05/06/2020 admin 0

Так звані “депутати Народної ради ЛНР” майже одноголосно – 42 голосами з 43 – ухвалили рішення про проголошення російської мови єдиною “державною мовою” окупованої території […]

ютос – тисни – підтримай!
Всього їх по країні 15 чоловік

Перший заступник глави Нацполіціі України, начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін, назвав число “злодіїв в законі”, які знаходяться на території країни і показав їх фото. За інформацією високого поліцейського чину в Україні зараз п’ятнадцять “злодіїв в законі” і дванадцять з них – доларові мільйонери.

Про це В’ячеслав Аброськін написав у своєму Facebook.

“За радянських часів” злодії “були суто тюремним явищем і все життя їх протікала за гратами. Інакше кажучи,” злодій “сидів в тюрмі не тому, що так хотів” Жеглов “, а тому що це був його будинок. Відсидіти до середини 80 -х років без виходу за 30 і більше років серед “злодіїв” вважалося нормою. Перебування “злодія” на свободі, практично не мало для нього сенсу і навіть вважалася серйозним проступком, свого роду відхиленням від норм поведінки. Не маючи ні сім’ї, ні будинку , “злодій” на волі був приречений вести кочовий спосіб життя, поневірятися, бродяжити. Якщо “злодій” довгий ремя затримувався на одному місці, його могли запідозрити в зв’язку з міліцією.

Але час іде, змінюється життя у звичайних людей, змінюються і правила життя у “злодіїв”. Сьогодні це вже заможні люди, з будинком в своїй країні і обов’язково маєтком за кордоном, а також мільйонними заощадженнями в іноземних банках, численними зв’язками в органах державної влади і бізнесу.

І якщо в будь-якій країні Євросоюзу, США, Великобританію для представників бізнесу зв’язок зі “злодієм” – це кримінальне переслідування, арешт коштів, то у нас все навпаки.

На сьогоднішній день в нашій країні постійно перебуває п’ятнадцять “законників”, з них дванадцять – доларові мільйонери. Вони зовсім інші, ніж ті “злодії” 80-х років, вони хочуть мати не тільки “злодійську” влада, а й звичайну, так як активно беруть участь у всіх виборчих процесах в нашій державі, всюди мають своїх ставлеників. Вони стали вже свого роду злодійськими “топ-менеджерами”.

З ними потрібно боротися вже негайно, тому що вони проникають в усі державні установи, великі енергетичні і медійні компанії, правоохоронні та судові органи нашої країни.

Для боротьби з ними та їх злочинними зв’язками потрібен відповідний інструмент – новий закон. Щоб від цих лідерів злочинного світу цуралися все, як від епідемії, а інакше вони будуть вражати все більше і більше наших державних інститутів і знищувати країну зсередини “, – написав Аброськін.

Фото: facebook.com/Vyacheslav.Abroskin

Натисни – підтримай Сурму!