Опора спрогнозувала максимальну явку виборців на виборах в Раду

“Сьогодні стало відомо, яку долю окупант насправді готує для України”,- заявив Портников

05/06/2020 admin 0

Так звані “депутати Народної ради ЛНР” майже одноголосно – 42 голосами з 43 – ухвалили рішення про проголошення російської мови єдиною “державною мовою” окупованої території […]

ютос – тисни – підтримай!
Опора не прогнозує високу явку на парламентських виборах

Максимальна явка виборців на дострокових виборах до Верховної Ради складе близько 50%.

Про це повідомила голова правління Громадянської мережі Опора Ольга Айвазовська на брифінгу, пише Інтерфакс-Україна.

“Ми не прогнозуємо високої явки виборців. На жаль, літній період негативно впливає на цей аспект. Напередодні парламентських про готовність голосувати заявляють близько 60%. Від цієї цифри віднімаємо 15, а то і 20 і розуміємо, що явка буде між 40% і 50 % максимум”, – пояснила вона.

Айвазовська також розповіла, що станом на 12 липня 163 тисячі українців тимчасово змінили місце голосування. “Фактично залишився час до 15 липня (для зміни місця голосування)”, – додала вона.

Така невелика кількість бажаючих говорить про те, що немає якоїсь незаконної агітації з окупованої території для голосування на підконтрольній Україні території.

Дострокові вибори в Раду повинні відбутися 21 липня.

До 15 липня включно українці можуть змінити місце голосування.

ЦВК спростила процедуру зміни місця голосування та скасувала необхідність надавати підтверджуючий документ для всіх українців. Раніше норма про зміну місця голосування тільки з паспортом діяла виключно для переселенців.

Натисни – підтримай Сурму!