Зупинив поїзди до Росії? Чому міністр Омелян правий

«З’їжте 6 зубчиків смаженого часнику і простежте, що буде відбуватися з тілом протягом 24 годин…»

15/11/2018 admin 0

Часник – потужний природний антибіотик. Навіть через 24 години після того, як ти з’їв часник, він продовжує активно впливати на організм! Вбиваючи паразитів і допомагаючи звільнитися від […]

Володимир Володимирович Омелян

Пан Омелян не шукає «миру», пан Омелян прагне перемоги. Ворога треба нищити МОСКОВІЯ МАЄ БУТИ ЗНИЩЕНА Якщо над цим питанням ламає голову пів світу, то в Україні, складається враження, над цим думають лише круки, які виклюють очі з московських трупів.

Чотири млн пасажирів колись їздили до Московії залізницею, зараз лише 800 тис. Залишилося скасувати всі потяги на Московію. Якщо вдовольняються без неї 3 млн 200 тис., то якось і 800 тис. зрозуміють, що до імперії терору нема чого їздити, навіть по хліб. Тим паче, коли йде кривава війна з Московією. Те, що робить сьогодні міністр Омелян, заслуговує на президентство.

Пан Омелян не шукає «миру», пан Омелян прагне перемоги. Ворога треба нищити. Най задихнеться без потягів од найбільшого сусіди в цій частині світу!

 

Джерело: блог Дмитра Понамарчука

Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/columns/d_ponomarchuk/zupiniv-pojizdi-do-rosiji-chomu-ministr-omelyan-praviy-521208.html