МЕР ДНІПРА: З ДРУГОГО ДНЯ СВОЄЇ КАДЕНЦІЇ Я ПОЧАВ ЗБИРАТИ ДОСЬЄ НА ДИРЕКТОРІВ І ЗАВУЧІВ МІСЬКИХ ШКІЛ

Президент ненависті. Чого варто боятися Зеленському

23/04/2019 admin 0

Для противників Володимира Зеленського є погана новина: найімовірніше, він стане президентом України. Попередні спроби команди Порошенка змусити Зеленського вступити у фахову політичну дискусію, показати його […]

Я не СБУ і у мене немає сотень аналітиків і оперативників. Я не кіберполіція і у мене немає ніяких технічних можливостей. Я не штатний націонал-патріот і не ходжу по вулицях з червоно-чорним прапором. Я не депутат і не клянусь в телевізорі в любові до своєї країни. Я просто знаю, що я повинен робити. А ще я вмію чекати.

З другого дня своєї каденції я почав збирати досьє на директорів і завучів міських шкіл і в цьому мені допомагали обмежене коло довірених людей. І на третій рік своєї каденції я дочекався. На даний момент гуманітарний департамент проводить конкурси на нові призначення директорів шкіл. Більше 30 (!) відсотків претендентів, починаючи з 2014 року, в соцмережах або непублічно підтримували сепаратистські настрої, нехтували власну країну і дуже любили суміжну державу.

Доходило до того, що деякі в фейсбуці писали за Україну, а в «однокласниках» – за ЛДНР і Росію! Тепер вони всі або будуть звільнені, або не прийняті на роботу. Юридично бездоганно. Без можливості відновитися через суд. Адже ми не порушуємо трудове законодавство і не переслідуємо за переконання. Краще просто не подавайте на конкурс. Адже рукописи не горять.

Я не СБУ, не кіберполіція і не штатний націонал – патріот. Я просто знаю, що я повинен робити.

Адже «справжнє мистецтво воїна це вміти чекати»

Борис Філатов