Павелко: Хочу почути відповідь Вукоєвича, чи готовий він працювати в ФФУ

Наливайченко в Рівному: «Українські дороги можуть бути кращими, ніж у Європі!»

21/03/2019 admin 0

Сьогодні в Рівному кандидат у президенти, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко зустрівся з працівниками «Рівнешляхбуд», де розповів про основні положення своєї передвиборчої програми. Політик заявив, що один […]

Павелко: Хочу почути відповідь Вукоєвича, чи готовий він працювати в ФФУ

Президент ФФУ Андрій Павелко розповів, яку посаду пропонує Огнену Вукоєвичу в збірній України.

«Особисто у мене виникла ідея заплатити штраф за Вукоєвича, який записав відео разом з Домагоєм Відой зі словами «Слава Україні!». Я запропонував її керівництву ФФУ і мене повністю підтримали. Тому згодом ми про це оголосили офіційно.

Я стежу за їх перебуванням на чемпіонаті світу, але зараз не можу їм зателефонувати. Тому що, найімовірніше, Віда зараз знаходиться під великим психологічним тиском.

З приводу Огнена Вукоєвича, ми з ним листувалися і зараз чекаю, щоб з ним зв’язатися і привітати. Також хочу почути його відповідь, чи готовий він працювати в ФФУ.

Адже ми пропонуємо йому аналогічну посаду, яку він мав в Хорватії в тренерському штабі, або роботу в тренерській селекції з контролю за нашими гравцями, які виступають в європейських клубах.

Ми не можемо завадити українцям висловити свою позицію, зокрема, в соцмережах. Це рішення людей і всієї країни, і точно не є випадковістю або технологією. Тому що 50 млн чоловік вболіває за Хорватію. Тому, напевно, і ФІФА також відчуває єдину позицію країн.

Я не розумію рішення ФІФА. Адже в кожній країні є свої гасла, наприклад: «Слава Франції!», «Слава Хорватії». Тому, якщо це гравець, який отримав досвід у країні, яку він привітав, то він просто подякував за те, що ця держава його виховало як футболіста.

Саме тому він сказав слова подяки і за це ні в якому разі не можна штрафувати в світі футболу.

Фактично, політика втрутилася в футбол і це вже, напевно, всім зрозуміло. Навіть зараз кожен крок в цьому питанні є прецедентом на майбутнє в світовому футболі.

Адже це були емоції футболістів. Тому що Віда і Вукоєвич виклалися в двох матчах по 120 хвилин разом з додатковим часом. Тому, напевно, їх емоції виливали і вони хотіли висловитися на підтримку країни, яка дала їм футбольне життя.

І, звичайно, я зараз буду вболівати за Хорватію і бажаю нашим хорватським друзям дійти до фіналу і виграти його. А після перемоги на таких же емоціях ще раз повторити «Слава Україні!» і «Слава Хорватії», – сказав Павелко.

https://www.ua-football.com/ua/ukrainian/news/1531228871-pavelko-hochu-pochuti-vidpovid-vukoyevicha-chi-gotoviy-vin-pracyuvati-v-ffu.html