Лавриненко: В цьому сезоні у Першій лізі буде дуже цікава боротьба

Наливайченко в Рівному: «Українські дороги можуть бути кращими, ніж у Європі!»

21/03/2019 admin 0

Сьогодні в Рівному кандидат у президенти, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко зустрівся з працівниками «Рівнешляхбуд», де розповів про основні положення своєї передвиборчої програми. Політик заявив, що один […]

Лавриненко: В цьому сезоні у Першій лізі буде дуже цікава боротьба

Головний тренер Інгульця прокоментував результат контрольного матчу з СК Дніпро-1

Головний тренер “Інгульця” Сергій Лавриненко прокоментував результат контрольного матчу з СК “Дніпро-1” (2:2).

На мій погляд, матч в цілому вийшов непоганий, не дивлячись на те, що у першому таймі було досить спекотно. Були хороші командні швидкості, і пресинг виходив у обох клубів, і контроль м’яча. В цілому, у матчі було більше позитивного, як з боку СК «Дніпро-1», так і з боку “Інгульця”. Але все одно – є над чим працювати: зараз ще тривають збори, команди діють під навантаженнями і свіжості в ногах немає. Ну а те, що на полі виникали такі пристрасті, то це, мабуть, наслідок вже накопиченої втоми, у першу чергу, психологічної. Не думаю, що є якась агресія по відношенню один до одного, адже всі хлопці між собою практично усі знайомі, і ми тренерським штабом завжди у хороших відношеннях. Тому, на мій погляд, це наслідок спеки та втоми. А так, гра вийшла досить цікавою.

– Ви грали з СК «Дніпро-1», коли команда була у Другій лізі, і ось тепер зараз з оновленою командою під Перший дивізіон. На що може там претендувати цей колектив?

– Однозначно, легко там не буде нікому. Рівень Першої ліги зараз виріс. Тут багато сильних клубів, де є стабільне фінансування, стабільні склади, тому вважаю, що в цьому сезоні у Першій лізі буде дуже цікава боротьба. І такі ігри, як сьогодні, будуть непоодинокі, а навпаки, подібна боротьба буде йти з першого туру до останнього. І минулий чемпіонат показав лише в останньому турі, хто посів перше, друге та третє місця. Тобто, до останньої гри була цікава боротьба з інтригою, а в цьому сезоні вона тільки загостриться. По спортклубівцям скажу, що вже зараз видно, що команда додала у міцності, в агресії, а молодим хлопцям потрібно поступово входити до такої ліги, адже у них ще не вистачає досвіду подібної боротьби, і у цьому чемпіонаті вони на собі це вже відчують. Безумовно, СК «Дніпро-1» – амбіційний проект, що ставить перед собою завдання потрапити в УПЛ, тому вони підсилюються гравцями з Прем’єр-ліги, які вже знають, як там грати, і як діяти у Першій лізі. Тому хлопці досвідчені і вважаю, що у дніпрян хороше майбутнє. Ну а сам чемпіонат вже покаже, як і яка команда підсилилась. Тут ще потрібно буде мати деяку частку везіння, адже при рівних суперниках багато вирішуватиме саме футбольна фортуна.

– Багато фахівців вважають, що у цьому сезоні Перша ліга буде навіть цікавіша за УПЛ. Погоджуєтесь з ними?

– У Першій лізі склад команд більш рівний, будь-яка команда може відібрати очки у будь-якої. І тут не буде явного лідера, чи аутсайдера. Всі будуть йти, як кажуть, очко в очко, тому в цьому сезоні, мабуть за всю історію незалежної України, Перша ліга буде найцікавішою. Зараз зайшли амбіційні команди – ті ж СК «Дніпро-1», «Металіст-1925» і «Зірка» з УПЛ. А те, що кажуть, що у тому ж Кропивницькому одна молодь, то повірте мені – ця молодь у інших команд поп’є ще багато крові.