Інший вимір: уфологи відкрили вхід на базу прибульців

Мілітаризація Криму: РФ тягне до півострова корабель з крилатими ракетами

24/08/2019 admin 0

Окупанти в Криму продовжують нарощувати військову присутність . До берегів анексованого РФ півострова прямує російський військовий корабель. Малий ракетний корабель (МРК) проекту 21631 «Інгушетія» в даний час за […]

Це може змінити картину розуміння взаємодії землян і інопланетних цивілізацій

Уфологи стверджують, що під час дослідження гірської гряди Апенніни, що на видимій стороні Місяця, виявили ударний кратер під назвою Арат. А з ним і вхід до бази прибульців.

База знаходиться в безіменній горі, що височіє неподалік від безіменної гори.

Дослідників вона зацікавила перш за все тим, що з однією з її сторін помітні сліди розкопок. На самому ж верху можна побачити щось куди більш дивне. Иждет мова про координати: 23°57’34.27 N 4°26’36.85 E. Що саме означають дані координати поки невідомо.

Квадратна споруда, яка нагадує за своєю формою люк, вчені і прийняли за загадкову інопланетну споруду. Дослідження тепер буде відбуватися, виходячи з отриманих знань, які можуть суттєво змінити картину розуміння взаємодії землян і інопланетних цивілізацій. Принаймні, в цьому переконані уфологи.

“На одній із сторін чотирикутника можна максимально чітко розглянути два виступи. Важко сказати більш точно, що вони собою представляють – підпори конструкції або ж це пристрій, за допомогою якого піднімають люк. Нам це нагадує прості петлі на споруді, яка використовується для отримання доступу до підземних комунікацій, які ми звикли бачити у своєму житті”, – кажуть уфологи.

Знай.uа нагадує також, у небі над Каліфорнією завис великий НЛО. Про це стало відомо завдяки незвичайному відео, з’явився на YouTube-каналі про паранормальні явища. За словами американців. НЛО відвідав Милпитас у вівторок, 26 червня.

Також нагадуємо, на одному з місячних знімків, отриманих американцями 46 років тому під час місії “Аполлон-16”, невтомні онлайн-дослідники – уфологи – виявили великий дискообразний об’єкт яскраво-білого кольору, який ширяє над поверхнею природного супутника Землі.

Фотографія була знята астронавтами NASA в районі місячного кратера Гільберт, з 114-кілометрової висоти.

Автор матеріалу:
Катерина Санлитова