Заходи до Дня Конституції України проведені у закладах культури та освіти Дружківки

Мілітаризація Криму: РФ тягне до півострова корабель з крилатими ракетами

24/08/2019 admin 0

Окупанти в Криму продовжують нарощувати військову присутність . До берегів анексованого РФ півострова прямує російський військовий корабель. Малий ракетний корабель (МРК) проекту 21631 «Інгушетія» в даний час за […]

22 роки тому нарешті здійснилася давня мрія українського народу. І для прийдешніх поколінь історики запишуть: «У ніч з 27 на 28 червня 1996 року, спираючись на багатовікову історію українського державотворення та виражаючи суверенну волю народу, був прийнятий і затверджений Верховною Радою основний Закон незалежної держави – Конституція України.
День 28 червня 1996 року золотими літерами навіки вписано в літописи нашого народу».

     Однією з першихконституцій в Європі вважається конституція Пилипа Орлика «Пакти і Конституція законів і вільностей Війська Запорозького», датована 5 квітня 1710 року, яка окреслила шляхи визвольних змагань кільком наступним поколінням українців, які пройшовши тяжкі випробування зберегли своє ім’я, свою гідність та честь.

З метою відзначення 22-ої річниці Конституції України протягом тижня у закладах освіти міста проводився цикл заходів: бесіди з дітьми «Основний Закон Держави», інтелектуальні змагання та аукціони, пізнавально-розважальні та рольові ігри, виставки літератури, а для педагогічний колективів інструктивно-методична нарада «Конституційний процес в Україні: нові реалії, нові виклики, нові підходи». У бібліотеках міста оформлені книжкові виставки: виставка-діалог «Оберіг нашої державності», виставка-огляд «Україна суверенна: від витоків до сьогодення», перегляд літератури «Право жити в правовійдержаві», книжкова поличка «Конституція-основа моєї держави». Проведені експрес-діалог «Конституція – гарант майбутнього України» тагодина історії «Оберег нашої держави». Східним центром комплексної реабілітації для людей з інвалідністю був організований конкурс малюнків. На спортивному майданчику гімназії «Інтелект» з нагоди свята проведений чемпіонат міста з баскетболу серед вихованців дитячо-юнацької спортивної школи Дружківської міської ради, а в районі підвісного мосту чемпіонат міста з паркового волейболу серед мешканців.

Проведення у закладах культури та освіти інформаційних, освітніх, культурно-мистецьких, патріотично-виховних заходів, спрямованих на роз’яснення значення норм Конституції України в утвердженні правової держави формують правову культуру, виховують громадянську свідомость та повагу до Основного закону України.