Ніцой пропонує називати Росію Московією

Мілітаризація Криму: РФ тягне до півострова корабель з крилатими ракетами

24/08/2019 admin 0

Окупанти в Криму продовжують нарощувати військову присутність . До берегів анексованого РФ півострова прямує російський військовий корабель. Малий ракетний корабель (МРК) проекту 21631 «Інгушетія» в даний час за […]

Жителі України повинні застосовувати до РФ історичну назву “Московія”, тому що термін “Русь” вкрадений росіянами в українців.

З такою заявою виступила в ефірі ObozTV українська письменниця, борець за права державної мови Лариса Ніцой. “Ви знаєте, як вони стали руськими? Російські царі спочатку вкрали у нас назву “Русь”. Адже вони були московитами. Русь – це наше. У ваших батьків вкрали хату, а ви кажете, що власники – ті, хто вкрали”, – заявила письменниця.

На питання, кому зараз належить термін “руський”, Ніцой відповіла: “Це наше! У нас поцупили все. Ми з вами руські насправді, а вони – московити. Московське царство указом Петра Першого назвало себе Русь. Уявіть собі, що Німеччина сьогодні прокидається, а Франція видає указ – ми сьогодні Німеччина. Це ж маячня!” “Але московити і далі називали себе московитами. Тоді підключилася Катерина Друга і видала наступний указ – всіх московитів, які називають себе московитами – бити палицями нещадно. Це історичний факт, це лежить в музеях! В результаті московитів карали і примушували називатися руськими”, – продовжила вона.

За словами Ніцой, “треба чітко назвати їх їхньою назвою – московити, а не росіяни”. “Нам все одно, як вони вважають, нам головне, як українці вважають. Ми на Китай говоримо “Китай”, але китайці використовують свою назву, в інших країнах теж по-іншому говорять”, – додала вона.

Детальніше тут: https://volynua.com/2018/06/24/news/nicoj-proponuye-nazivati-rosiyu-moskoviyeyu/
© volynua.com