Лікувати хвороби без дорогезних ліків і операцій можливо!

Перша відставка у Зеленського: Зеркаль відмовилась від посади в АПУ

22/05/2019 admin 0

  Заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль відмовилась від посади заступника голови Адміністрації президента України. Відповідний указ про її призначення, підписаний президентом Володимиром Зеленським, видалено […]

Лікувати хвороби без дорогезних ліків і операцій можливо! (власний досвід)

Пишу цей пост у вдячність за моє одужання, моєму дядьку доктору фізичних наук, професору і академіку Миколі Дмитровичу Колбуну, щоб допомогти в протистоянні з фармацевтичною мафією прорвати інформаційну блокаду і допомогти багатьом людям повернути здоров’я і повноцінне життя.

Скажу чесно, так саме як і більшість скептиків, я не сильно вірила у його винахід: «Інформаційно хвильову терапію». Адже це не просто переворот в медицині, це перш за все переворот у нашій, віками зазомбованій, свідомості. По суті, це нова медична парадигма, яка може без величезних затрат на ліки та операції, зробити націю здоровішою.

Почну з того, що власне , попри мій скептицизм, примусило мене повірити у цю нову медицину і спонукало мене написати цей пост. У мене була одна задавнена болячка, яка не дуже сильно мені заважала, але могла перерости в серйозну проблему. Мова іде про запальний процес в місці де з’єднуються верхня і нижня щелепа (вибачте я не лікар, як змогла так описала), який тривав у мене майже 6 років. Вкусити яблуко чи грушу було нереально, адже рот не відкривався в достатній мірі. Коли запальний процес посилювався взагалі було важко їсти тверду їжу. Останнім часом локація болю стала поширюватися. Біль ніби метастазами, пішла в потилицю та в шию.. Я серйозно задумалася над тим, що потрібно зробити якесь обстеження. Тим більше, що у одного мого знайомого товариша було виявлено онкологію саме в тому місці. Він пережив складну операцію по видаленню пухлини , а потім формуванню щелепи з кістки бедра. 6 місяців прикутий до ліжка, поки заживало бедро. Отож, саме в той час, як я займалася пошуками найближчого доступного по ціні МРТ, до мене зателефонував дядько і з нагоди китайського нового року, запросив мене на зустріч з родиною одного китайського журналіста.. Під час зустрічі ми обмінялися подарунками. Мій дядько подарував мені і китайським друзям по маленькому кругленькому приладу, на якому було написано «матриця – Колбуна».

Цей пристрій це один з його винаходів – інформаційно-хвильовий масажер для зняття болі та симптомів хвороб різного характеру. Щиро кажучи, я давно знала про дивний винахід мого родича – Пристрій –ІХТ «поріг». І хоча цей пристрій визнаний багатьма науковцями, сертифікований Міністерством охорони здоров»я і дозволений до продажу як лікувальний пристрій, ми, в родинному колі, ніколи серйозно його не сприймали і, навіть підсміювалися над дядьком, як над типовим дивакуватим професором-винахідником.

Я не повірила у його винахід , навіть два з половиною роки тому, коли я потрапила до лікарні в тяжкому стані з невідомою хворобою. Після 10 днів обстеження і лікування невідомо чаого в місцевій лікарні мені сказали: ми більше нічого не можемо для вас зробити , їдьте в Київ. Мені робили найрізноманітніші аналізи, показували усім можливим спеціалістам, але діагноз так і не встановили, в результаті сказали: не хвилюйтесь, Ви молода, у вас сильний організм, а гормонотерапія зробить свою справу. . Тоді дядько і приніс мені прилад, переконував мене довіритися приладу і відмовитися від шкідливих гормонів, які мені призначили кінськими дозами. Однак моя родина, особливо свекруха яка пропрацювала понад 50 років дільничною медсестрою, навіть чути не хотіла, що можна відмовитися від традиційного лікування. То ж, що, насправді, зробило свою справу: гормони чи апарат, сказати не можливо, адже обидва лікування застосовувалися паралельно, але я сьогодні вповні здорова людина. Тепер я розумію, що, швидше за все, я повинна завдячувати цьому апарату і за своє одуження,і за відсутність тяжких наслідків після різкого припинення гормонотерапії. Адже читаючи в інтернеті про наслідки хвороб , які мені щедро понаписували у виписці після півторамісячного лікуванні на стаціонарі, я із здивуванням виявила, що в 90% люди після такого отримували інвалідність, яку, мені теж при виписці, до речі, пропонували..

Але повернуся до того, що все таки примусило мене повірити в ІХТ, до мого запалення щелепи: “Подарована Матриця, на відміну від ІХТ «поріг» не вважається медичним приладом, а лише масажером для зняття болі. Не очікуючи особливого результату, можна сказати знічев’я, перед сном, попрацювала над місцем локації задавненого запального процесу кілька хвилин, як було написано в інструкції,.. теж саме зробила і наступного дня. І о диво!! Уже на третій день почавши їсти я зрозуміла, що біль практично пройшла. А іще за кілька днів я взагалі забулася про свою проблему з щелепою, якою страждала 6 років!! Це було неймовірно! Я не могла повірити, але всі факти вказували на те, що саме цей прилад вилікував мене. Мені хотілося одразу поділитися результатами з усіма вами, але потрібно було випробування часом, адже це могло бути лише тимчасовою ремісією…

Сьогодні, через 3 місяці , я можу з впевненістю сказати . Моя щелепа здорова!!

Мій дядько давно намагається протистояти фармацевтичній мафії, метою якої є зробити нас усіх залежними від лікарських препаратів, які просто знищують наш організм. Широке впровадження винайденої ним технології Інформаційно-хвильової терапії може в рази прискорити і здешевити, лікування різноманітних хвороб, а як профілактичний, абсолютно нешкідливий, засіб – суттєво оздоровити націю..

Звісно, прилад це не чарівна паличка, і навряд чи, більш складні хвороби, ніж запалення щелепи, можна вилікувати за три сеанси. Адже принцип дії прибору полягає у відновленні метеостазу організму. В результаті чого організм сам і долає хворобу. Отже лікування більш складних хвороб потребуватиме терпіння і більш довгого періоду за розписаною схемою.
До речі, при зустрічі китайський журналіст був дуже здивований дізнавшись, що моєму дядьку 74 роки. Виявляється він подумав, що не більше 54 .

А він лікується виключно власною технологією.
Затегала кілька друзів які знайомі з М Колбуном та його винаходом.

Мирослава Свистович