Життя після смерті: людству нарешті вдалося зазирнути по той бік

Людина після смерті не зникає, а просто починає існувати в іншому вигляді

На основі квантової теорії поля, вчені припустили ймовірність існування раю та пекла.

Так, професор космології і фізики Каліфорнійського технологічного інституту Шон Керролл навів докази існування загробного життя. Передають закордонні ЗМІ.

Зокрема, він стверджує: людина після смерті не зникає, а просто починає існувати в іншому вигляді.

За його словами, душа, швидше за все, являє собою ряд атомів, електронів або інших субатомних частинок.

Відзначається, що вони нікуди не зникають після загибелі тіла, їх просто перестає стримувати зовнішня оболонка і елементи повертаються в свої поля.

Загробне життя може бути реальністю. У цьому впевнений вчений Шон Керролл.

Згідно квантової теорії поля, для кожного типу частинок є одне поле у Всесвіті: одне для всіх фотонів, інше для електронів і так далі. Таким чином виходить, що всі складові створення просто розлітаються по своїх місцях, але не зникають зовсім. Така поведінка частинок може підтверджувати існування і інших нематеріальних речей, таких як Рай чи Пекло. У контексті теорії вони можуть бути невидимими квантовими об’єктами нашого Всесвіту, де, за оцінкою вчених, видимої матерією є лише мала частина.

Цікаво, що трохи раніше схожу заяву зробили вчені з Північної Кароліни. Зокрема, професор Роберт Ланца стверджує: людина після смерті не зникає, а просто починає існувати в іншому вигляді.

Так, раніше, вчений Роберт Ланца, який керував дослідженням стовбурових клітин і експериментами по клонуванню, вже розповідав про свою теорію загробного життя.

Він вважає, що життя людини не закінчується після біологічної смерті. На його думку, люди, які померли потрапляють в паралельний світ, де живуть в іншій формі.

Своєю теорією Ланца доводить існуванням містичних істот, які ненадовго виявляються на нашій планеті і повертаються у свою паралельну реальність.

Серед них – снігова людина, русалки, дивні чудовиська, яких людина може бачити, якщо паралельний світ стикається з нашим. Вчений порівнює життя людини з квіткою, яка після цвітіння не зникає назавжди, а знову зацвітає.

Як повідомляв портал “Знай.uа”, під час клінічної смерті мозок та інші важливі органи продовжують працювати. Життя триває. В даний момент вчені намагаються дізнатися, що саме відбувається з людиною, коли вона помирає.

Автор матеріалу:
Евгения Фрусевич