Не тільки Лукашенко: готується парад зрадників України на відкритті ЧС-2018

«Європейська весна в Академії»

21/05/2019 admin 0

Цього року святкування Дня Європи в Україні стало особливо знаковим для великої творчої родини Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського. Спільною працею ми започаткували […]

Не тільки Лукашенко: готується парад зрадників України на відкритті ЧС-2018

У Російській Федерації посилено хваляться списком глав держав, які приїдуть в країну на Чемпіонат світу з футболу

Судячи зі списку, який озвучив спікер президента РФ Дмитро Пєсков, хвалитися і радіти особливо нічому.

Наприклад уже відомо, що Росію на відкритті чемпіонату світу з футболу відвідають глави ряду країн, серед них: Панама, Узбекистан, Південна Осетія, Парагвай, Абхазія, Молдова, Киргизія, Білорусія, Таджикистан, Казахстан, голова президії народних зборів КНДР, наслідний принц Саудівської Аравії.

За словами Пєскова, всього планується участь глав 20 держав.

“Протягом місяця глави держав і урядів продовжать приїжджати до нас, щоб відвідувати матчі за участю своїх команд”, – додав Пєсков.

Крім того, ЗМІ повідомляють, що очікуються переговори Путіна з президентами Азербайджану, Руанди, Болівії, прем’єром Лівану, прем’єром Вірменії.

Тим часом майже весь цивілізований світ бойкотує цей Чемпіонат. Наприклад, дипломатичний бойкоту ЧС-2018 в Росії вже оголосили: Великобританія, Ісландія, Австралія і Фінляндія. Крім того, Європарламент готує резолюцію про дипломатичний бойкот чемпіонату світу-2018. Відповідну резолюцію можуть прийняти 14 червня на черговому засіданні. Більш того, фракція “Зелених” у Європарламенті запустила акцію, яка повинна привернути увагу футбольних уболівальників до порушень прав людини в Росії, де незабаром розпочнеться чемпіонат світу з футболу-2018.

Дмитрий Песков-Владимир Путин
Дмитрий Песков-Владимир Путин

Додамо, напередодні стало відомо, що попри намір Європарламенту оголосити бойкот спортивному заходу, в Росію зібрався генеральний секретар ООН Антоніу Ґутерріш. Він повинен провести зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним, але також відвідати матч чемпіонату світу з футболу.

Раніше агент Федерального Бюро Розслідувань, директор Національного центру контррозвідки і безпеки США Вільям Еваніна попередив футбольних уболівальників: «Якщо ви плануєте взяти з собою мобільний телефон, ноутбук, КПК або інший електронний пристрій – не робіть помилку – будь-які дані на цих пристроях (особливо ваша особиста інформація) можуть стати доступними російському уряду або кіберзлочинцям».

ЧМ-2018

Найбільшому ризику, за його словами, піддаються корпоративні та урядові чиновники, але під удар можуть потрапити і середньостатистичні туристи – “не припускайте, що ви занадто незначні, щоб бути метою».