Велика  “закваска»

«Європейська весна в Академії»

21/05/2019 admin 0

Цього року святкування Дня Європи в Україні стало особливо знаковим для великої творчої родини Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського. Спільною працею ми започаткували […]

Повернувся в Кропивницький, будучі відсутнім у місті всього чотири доби, а тут виявляється на зупинці під готелем  «Київ» все новий кіоск поставили,  Цього разу з квасом, навпроти з пивними халабудами навпроти у центральному сквері. Виходить хтось невідомий поки що місту спромігся на альтернативу пиву.

Але кіоск для квасу так провокативно поставили, що він у мережі Фейсбук збурив мало не все місто. Вже і віршик склали: “Мохіто, лимонад і квас! Мер турбується про Вас!”. Інші пропонують перенести,  а не знести «новобудову» під новий заклад мера «Famіlia garden», як альтернативу цінам, мабуть. Взагалі вийшла цікава «закваска громадської думки».

А тим часом тим кіоском відволікли від інших проблем міста: не ремонтуються дороги та тротуари після зими, на поновлюється розмітка доріг та пішохідних переходів. Але прозвітували горшками з квітами на двох площах міста, і це все зроблено за прикладом Артема Стрижакова. Тільки той хитріший, бо повісив горщики високо, щоб не покрали. А тут зроблено пониження для можливості красти і галасувати про це у ЗМІ. Гроші, до речі на ті горщики пішли з бюджету міста, але хтось завважує, проти що дорогам вони потрібніші.

В місті в минулі боролися з пивом, потім з морозивом та кавою, але це робила влада міста. От і навчили – тепер городяни почали боротися ніби з квасом, але насправді з дурнуватими розміщеннями тих точок. А ще з тенденцією влади – тобі ставити халупку чи ящик можна, а тобі – ні!

У Чернігові, де я побував на диво у гарному стані дороги, ремонтуються тротуари, і поновили розмітку переходів та вулиць, до чого в Кропивницькому навіть у червні руки не доходять А ще чернігівчани відкрили секрет – два з половиною роки тому вони обрали міським головою не власника ковбасного виробництва, а власника асфальтних заводів. От хитрющі, чи вам так не здається?

Війна з МАФами триває, але в ній поки що перемагає напівзагадкова місцева  «мафія»… А місцеві мешканці розважаються у складанні списків тих кланів та схем  їх роботи… Ну просто гра в «Мафію» на прикладі міста.

Анатолій Авдєєв