Євген Вілінський: Встановити цілодобовий контроль СММ ОБСЄ на ДФС!

Мілітаризація Криму: РФ тягне до півострова корабель з крилатими ракетами

24/08/2019 admin 0

Окупанти в Криму продовжують нарощувати військову присутність . До берегів анексованого РФ півострова прямує російський військовий корабель. Малий ракетний корабель (МРК) проекту 21631 «Інгушетія» в даний час за […]

Донеччину з робочим візитом відвідала делегація Парламентської Асамблеї ОБСЄ на чолі з Президентом Георгієм Церетелі. У складі делегації завітав на Донеччину також і Артур Герасимов – голова депутатської фракції партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА», який очолює постійну делегацію Верховної Ради України у Парламентській Асамблеї ОБСЄ.

Представники делегації в ході свого візиту на схід України відвідали населені пункти на лінії зіткнення, КПВВ, поспілкувались з представниками місцевої влади, а також зустрілись з представниками Донецької ОДА на чолі з першим заступником голови облдержадміністрації Євгеном Вілінським та заступником голови Ігорем Стокозом.

В ході зустрічі перший заступник очільника області розповів представникам делегації про поточну військову та суспільно-політичну ситуацію на Донеччині, а також зазначив що обласна влада докладає максимум зусиль для відновлення інфраструктури області, але через постійні обстріли російських окупаційних військ постійно виникають загрози у забезпеченні нормальної життєдіяльності.

«Через обстріли ми не можемо відновити газопостачання Красногорівки та Мар’їнки. Великі проблеми виникають через обстріли Донецької фільтрувальної станції. Ворог постійно обстрілює об’єкти, які необхідні людям для нормального життя. Страждають від обстрілів як військові, так і цивільні», – повідомив Євген Вілінський.

Також він наголосив на необхідності встановлення цілодобового контролю СММ ОБСЄ на Донецькій фільтрувальній станції, з метою збереження режиму тиші і вночі. Євген Вілінський також відзначив, що завдяки моніторинговій місії вдається досягти домовленостей щодо відновлення інфраструктури, яка знаходиться на лінії зіткнення.

Президент Парламентської Асамблеї Георгій Церетелі подякував представникам Донецької ОДА за організацію візиту та за надану інформацію.

«Бачити все це на власні очі зовсім інша справа. Весь світ та така організація, як ОБСЄ зацікавлені в збереженні миру, суверенітету та територіальної цілісності України. Інформацію яку ми побачили і отримали будемо передавати далі, і вона безумовно буде впливати на політичні рішення, які будуть прийматись. Повірте, ми будемо робити дуже рішучі кроки», – наголосив Георгій Церетелі.

Також в ході зустрічі обговорили ситуацію з ВПО в області та плани подальшої співпраці.

Прес-служба Донецької облдержадміністрації