Я НЕ ЛЮБЛЮ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ

24/09/2018 admin 0

АНТІН МУХАРСЬКИЙ: “Я НЕ ЛЮБЛЮ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ… «БЕРІТЬ ХАРОШЕ САЛО!» – ГУКАЄ ДО МЕНЕ ПРОСТА ТІТОНЬКА У ФІОЛЕТОВІЙ КОФТІ, СЯЮЧИ ЗОЛОТИМИ ЗУБАМИ.” Прості люди – […]

«Зірка» програла аутсайдерові й упевнено йде на дно

У Кропивницькому на старті другого етапу чемпіонату УПЛ кропивницька «Зірка» на своєму полі 10 березня зазнала надзвичайно прикрої поразки з рахунком 1:2 від аутсайдера — кам’янської «Сталі».
І якщо наші земляки, яких тепер від останнього місця відділяє лише одне очко, й надалі так гратимуть, то не бачити Прем’єр-ліги наступного сезону ні їм, ні вболівальникам «Зірки» як своїх вух. Можливо доведеться виборювати місце у футбольній еліті з з “Інгульцем” із Петрового.
На початку першого тайму і господарі поля, і гості переходили то в атаку, то в оборону. Гра у виконанні  “Зірка” нагадувала сумбур. Та 37-ма хвилина гри стала для кропивничан першою нещасливою в цьому поєдинку: Орест Кузик із лівого краю пройшов з м’ячем у центр, обіграв Кирила Дришлюка й точно пробив у ближній кут воріт Євгена Паста, який не зміг захистити їх — 0:1. Однак на цьому неприємності для «Зірки» не закінчилися. На останній хвилині першого тайму Перейра Соуза Джонатан з 11-метрової позначки влучно пробив, після чого рахунок став 0:2.
Роздягальня трохи змінила гру на краще. У другому таймі «Зірці» вже треба було йти лише вперед і шукати щастя біля воріт суперника. І це вдалося на 53-й хвилині, коли подачу Дмитра Білонога головою замкнув Іван Цюпа. Однак щастя це виявилося неповним, бо кропивничанам більше забити не вдалося. І пішли вони з поля з 19 очками (перебуваючи поки що на 9-му місці). Стільки ж у доробку мають також «Чорноморець» та «Карпати». «Сталь» же тепер відстає від названої трійці лише на одне очко.
Дмитро Білоног та ряд інших гравців виглядали розгубленими. Приємне враження склав легіонер-новачок  Рульє Джуліан, на футболці якого чомусь був напис – Кейта. Найсбкіше виглядав захист, але і форварди не дуже вражали своєю грою. На виправлення помилок та збереження позиції в турніній таблиці залишилося девять ігор у групі виживання.
Наступну гру «Зірка» проведе 17 березня в гостях з донецьким «Олімпіком», який зараз з 31 очком на сьомому місці лідирує серед команд, що розмістилися в нижній частині турнірної таблиці.
Дуже прикра поразка при невиразній грі. Кадрова чехарда в клубі започаткована у серпні 2016 року на користь не пішла. Іспанський вектор себе не виправдав. Даріо Друді втік у Львів гробити “Карпати”, а за ним розбіглися всі іспаномовні легіонери третього гатунку. Нині “Зірка” підсіла на французський вектор. А її екс-гравці тим часом не без успіху працевлаштовуються за кордоном та інших клубах УПЛ. Але надія помирає не одразу. Варто пригадати останню гру в грудні минулого року з “Чорноморцем” в Одесі і від серця відлягає. Перед грою з потужнішим в минулому році “Олімпіком” пригадується небезнадійна гра на чужому полі під судійським тиском.
 Нині в Україні, особливо в УПЛ футбол мало прогнозований. Ще рік тому “Зірка” чисто переграла київське “Динамо” на чолі з Ребровим. То є надія жити не лише приємними минулими спогадами навіть про перемоги на чужих полях.