Якимчук: Майже все керівництво країни не є українцями ні за визначенням, ні за походженням

Мілітаризація Криму: РФ тягне до півострова корабель з крилатими ракетами

24/08/2019 admin 0

Окупанти в Криму продовжують нарощувати військову присутність . До берегів анексованого РФ півострова прямує російський військовий корабель. Малий ракетний корабель (МРК) проекту 21631 «Інгушетія» в даний час за […]

Іще дитиною завжди дивувався, чому ми так погано і бідно живемо. Раніше це було причиною совіцької окупації, бездарної комуняцької ідеї та утопічної економіки, плюс вивезення та акумулювання українських багатств на території Росії.

Здавалося б, усе мало змінитися з проголошенням незалежності України. Але результат у нас за вікном і в гаманці… Сьогодні Україну знову продовжують розкрадати бездарні економісти і управлінці.

Останній місяць почав вивчати етнічне походження керівників країни, міністрів, депутатів і високих посадовців як судової так і правоохоронної системи, служби безпеки тощо, але вже незалежної України. Переглядав їхні родинні зв’язки і взагалі з якої такої дупи вони до нас повилазали враховуючи, що абсолютна більшість їх спілкується російською мовою в своїх родинах і сім’ях бо не являються українцями ні за визначенням, ні за походженням.

Здебільшого це етнічні росіяни і євреї, їхні діди-прадіди народилися в свій час на Московії. Я вже колись написав про походження Алєксєя Ганчярєнка і вже скоро продовжу про інших відомих «таварісчєй», хочу зазначити, що інформація про деяких новоявлених патрійотів доволі мізерна і прихована, наприклад, про пана Тандіта взагалі нічого невідомо, хто він, звідки, хто його батьки і так далі…

Так от, підсумки мого вивчення досить невтішні, я не можу вам сказати напевно у відсотковому відношенні, але можу точно сказати, що АБСОЛЮТНА більшість сучасних (і минулих) відомих депутатів, мерів, голів місцевих адміністрацій і навіть президентів та прем’єрів, різного роду міністрів і високопосадовців, воєначальників – це діти або внуки колишніх комуністичних лідерів УРСР-СРСР, керівників КДБ і військових генералів, а самі вони були в свій час активістами-комсомольцями високого рівня!

Навіть не буду перераховувати їхні прізвища. Бо це марна трата часу… Ну візьміть, наприклад, чи то нашого теперішнього президента з дружиною, чи навіть теперішнього генпрокурора Луценка зі своєю дружиною, батько якого – Луценко Віталій Іванович (1937–1999), в минулому перший секретар Рівненського обкому КПРС, потім народний депутат України від Комуністичної партії України, секретар ЦК КПУ, заступник голови асоціації «Рівнеагробуд».

І так далі до безкінечності!

Таке саме і на Росії, тому вони ВСІ мають спільні інтереси, «бізнес»-схеми по відмиванню грошей, відкатах тощо. Вони всі товаришують і підтримують родинні зв’язки. Є генерали СБУ, МВС і Збройних Сил України чиї родичі є генералами в ФСБ Росії чи російської армії.

Що можна очікувати і вимагати від цих керівників держави, які жили і росли в сім’ях комуністичних бонзів минулого?!

Та вони вже з дитинства росли в розкоші і бачили як їхні батьки-діди-мами-дядьки вагонами розкрадали ще ту совіцьку країну!

Тому не потрібно дивуватися, що вони всі ДУЖЕ багаті і заможні, а деякі комсомольці поставали олігархами тощо. Сьогодні вже вони самі прилаштовують до влади своїх діточок чи внуків… І вони живуть і роблять те, що робили їхні родичі – правлять і крадуть! Крадуть і правлять!

ЦЕЙ КЛАС ЛЮДЕЙ ВЖЕ НЕМОЖЛИВО НІ ЗМІНИТИ, НІ ЛЮСТРУВАТИ! Всі суди в Україні вони виграють або просто відкупляться. Вони вже не вміють жити по-іншому і іншого життя просто не знають! Скажу більше: і не хочуть.

Країна ніколи не зміниться і не стане європейською і сучасною державою допоки ці люди не підуть з нашого життя! Самі вони цього ніколи не зроблять – ми повинні їм допомогти піти! Це люди з минулого і їм не місце в майбутньому.

Амінь!

Джерело