У КРОПИВНИЦЬКОМУ СУД ЗАКРИВ СПРАВУ ПРОТИ АКТИВІСТА, ЯКИЙ СПАЛИВ “ЄЛИСАВЕТГРАДСЬКИЙ” БАНЕР

ЗВАННЯ “ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН МІСТА КРОПИВНИЦЬКОГО” ПРИСВОЯТЬ ПОСМЕРТНО ВОЇНУ УПА

15/08/2018 AA 0

Звання “Почесного громадянина міста” присвоять посмертно видатному громадському діячу, учаснику національно-визвольної боротьби, ветерану Української Повстанської Армії, колишньому політв’язню Семену Сороці. Відповідне рішення погодили сьогодні,14 серпня, під […]

В приміщенні Кіровського районного суду суддя Завгородній закрив адміністративне провадження відносно Дмитра Завражного за відсутності ознак правопорушення. Минулого року він організував патріотичну акцію демонтувавши та спаливши банер з написом “Єлисаветград”.

На початку засідання захисник клопотав долучити до справи письмові звернення до голови СБУ, до керівника обласного СБУ та міського голови Кропивницького від обвинуваченого. “Я діяв в інтересах цілісності держави. Напередодні зняття банера я просив СБУ вжити щодо цього заходів. Реакції не було, тому я вирішив його зняти самостійно”, — пояснив Дмитро Завражний.

Захисник обвинуваченого також клопотав про долучення до справи диску із відеозаписами на яких Дмитро Завражний демонтує та пізніше спалює банер з написом “Єлисаветград” на центральній площі Кропивницького. Оглянувши відео та заслухавши позицію захисника та обвинуваченого суд прийняв рішення закрити провадження.

Дивний той Павло Штутман… діє чисто по-донецьки і за “руській мір”, хоча сам зовсім іншої національності. І зовсім забув, саме Єлисаветград до 1920 року “прославився” єврейськими погромами.