ОПЕРАЦІЯ ЛІКВІДАЦІЯ ҐІВІ ТА МОТОРОЛИ

Мандрівка поромами Балтійського моря

18/07/2019 admin 0

Мандрівка поромами Балтійського моря Літо кудись кличе. А ми рушили до країн Балтії і Скандинавії. Вирішили проїхати Білорусь, Литву, Латвію, Швецію, Фінляндію, Естонію. Заодно побувати […]

Меншовартість їхнє все! Є така категорія українців яка готова відмовлятися від героїзації подвигів своїх співвітчизників бо як кажуть аби чогось не вийшло.

Вчора минув рік з дня проведення однієї з самих успішних спецоперацій наших українських спецслужб в ході якої був ліквідований колаборант і терорист, командир бандформування ДНР «Сомалі» Михайло Толстих «Ґіві».
Особисто я володів інформацією, що «Ґіві» ліквідовано українською ДРГ з першого дня але відкрито говорити про це було небажано, щоб не підставити наших розвідників та диверсантів.
Зараз говорити можна але теж не все. Операція по ліквідації «Ґіві» на відміну від ліквідації його подільника «Мотороли» готувалася і планувалася довгий час. Майже два роки українські розвідники добиралися до «Ґіві» і все ж таки за допомогою диверсії ліквідували зрадника.

Подільника «Ґіві», російського найманця, окупанта та терориста, командира бандформування ДНР «Спарта» Арсена Павлова «Моторолу» було ліквідовано незадовго до самого «Ґіві». У випадку з «Моторолою» українським спецслужбам допомогли випадок і місцеві жителі. Ця історія з поїздкою «Мотороли» в ліфті до пекла з часом коли можна буде говорити про деталі цієї спецоперації заслуговує на написання українського бестселера на кшталт «Ворошиловського стрільця».

Це так, коротко про два успіхи українських спецпризначенців у силовому протистоянні з російськими спецслужбами. Кремлівські спецслужби відповіли терактами на території України яким наша контррозвідка нажаль не змогла запобігти і в результаті яких загинули контррозвідник, полковник СБУ Олександр Хараберюш позивний «Душман»; розвідник, генерал-майор ГУР МО ЗСУ Максим Шаповал; боєць-доброволець військ АТО Амина Окуева; вчинено замах на мене в результаті якого загинуло дві і поранено три людини…

Ми українці, точніше наші спецпризначенці ліквідовуємо колаборантів та окупантів а у відповідь кремлівські спецслужби влаштовують теракти на мирній українській території в результаті яких гинуть кращі з кращих українців. Це війна! І в цій війні між іншим інформаційна складова грає дуже важливу роль. Мусимо вбивати в українцях дух хохлів та малоросів! Мусимо шанувати українських воїнів-спецпризначенців які ліквідують ворогів на окупованій ними території!

Життя триває, точиться війна!

Ігор Мосійчук