Посадовці «Кіровоградгазу» та третя особа отримали хабар за здешевлене підключення підприємства до газу

Наливайченко в Рівному: «Українські дороги можуть бути кращими, ніж у Європі!»

21/03/2019 admin 0

Сьогодні в Рівному кандидат у президенти, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко зустрівся з працівниками «Рівнешляхбуд», де розповів про основні положення своєї передвиборчої програми. Політик заявив, що один […]

01924Посадовці ВАТ «Кіровоградгаз» та одного з приватних підприємств Кіровограда отримали хабар у два мільйони гривень за зниження більш як удвічі офіційної вартості підключення до газу хлібопереробного підприємства. Про це «КП» вдалося зясувати з власних джерел у правоохоронних органах. Уявляєте скільки “греба за свої послуги” ця газова установа, якщо вигідним стає хабар у два мільйони!

Згідно з інформацією, на хабарі затримали двох посадових осіб «Кіровоградгазу» та одного з керівників приватного підприємства. Також відомо, що слідчі дії тривали більше місяця.

Нагадаємо, працівники департаменту захисту економіки Нацполіції провели затримання сьогодні, 16 січня.

Як писала «КП», голова правління ВАТ «Кіровоградгаз» Олександр Гладкий заявив, що ніхто з його працівників за хабар у два мільйони не затримувався.

 Ірина Іванова
https://pravda-kr.com.ua/najsvizhishe/11292-posadovtsi-kirovogradgazu-ta-tretya-osoba-otrimali-khabar-za-zdeshevlene-pidklyuchennya-pidpriemstva-do-gazu.html