Посадовці «Кіровоградгазу» та третя особа отримали хабар за здешевлене підключення підприємства до газу

ЗВАННЯ “ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН МІСТА КРОПИВНИЦЬКОГО” ПРИСВОЯТЬ ПОСМЕРТНО ВОЇНУ УПА

15/08/2018 AA 0

Звання “Почесного громадянина міста” присвоять посмертно видатному громадському діячу, учаснику національно-визвольної боротьби, ветерану Української Повстанської Армії, колишньому політв’язню Семену Сороці. Відповідне рішення погодили сьогодні,14 серпня, під […]

01924Посадовці ВАТ «Кіровоградгаз» та одного з приватних підприємств Кіровограда отримали хабар у два мільйони гривень за зниження більш як удвічі офіційної вартості підключення до газу хлібопереробного підприємства. Про це «КП» вдалося зясувати з власних джерел у правоохоронних органах. Уявляєте скільки “греба за свої послуги” ця газова установа, якщо вигідним стає хабар у два мільйони!

Згідно з інформацією, на хабарі затримали двох посадових осіб «Кіровоградгазу» та одного з керівників приватного підприємства. Також відомо, що слідчі дії тривали більше місяця.

Нагадаємо, працівники департаменту захисту економіки Нацполіції провели затримання сьогодні, 16 січня.

Як писала «КП», голова правління ВАТ «Кіровоградгаз» Олександр Гладкий заявив, що ніхто з його працівників за хабар у два мільйони не затримувався.

 Ірина Іванова
https://pravda-kr.com.ua/najsvizhishe/11292-posadovtsi-kirovogradgazu-ta-tretya-osoba-otrimali-khabar-za-zdeshevlene-pidklyuchennya-pidpriemstva-do-gazu.html