Слова не розходяться з ділами

Пентагон в шоці: Україна годує сотні генералів, які навіть не бачили окопів… НЕ БАЧИЛИ ОКОПІВ та і стріляють так собі…

21/04/2018 AA 0

Парадоксальна в нашій країні склалася ситуація – генералів в армії більше, ніж у держав, які входять до складу НАТО. І хоча за паперами ми начебто […]

 

Сайт  «Моє місто» разом з іншими інформаційними ресурсами повідомляв про суботник з прибирання сміття у двох ОСББ по вулиці Варшавській в Кропивницькому. Разом з генеральним прибиранням куп сміття у цьому куточку Новомиколаївки відбулися і збори мешканців вулиці за участі кандидатів у депутати міської ради від партії  «Батьківщина». Мешканці будинку №90, що поруч  теж звернулися за допомогою. Затишку у під’їзді дванадцятиквартирного будинку на перешкоді були побиті старі вікна.

Кандидати у депутати міської ради від партії  «Батьківщина» Олександр Крившенко, Гліб Підковський та Сергій Богданов свого слова дотрималися. Мешканці будинку №90 зустрічали новий 2018 рік з новими пластиковими вікнами у під’їзді і дякували своїм новим друзям за новорічно-різдвяний подарунок.

 

Прикро, що у прикріпленого до цього округу депутата міської ради від іншої партії, а саме «Самопоміч» руки до конкретних справ не доходять. Можливо щось криється у назві партії.. Мовляв живіть, як жили , та самі собі допомагайте? А можливо міський голова з своїми «любими друзями», що зводять десятки нових МАФів, утиснули партію на кошти для допомоги виборцям. А поки що депутати від тої партії щось прифантазовують у звітах про діяльність та допомогу виборцям. Але ж цього мало, щоб люди відчули «життя по-новому»