Без червоноганчірря не обійлося

Юрій Андрухович: Внутрішні українці, або Космічні сили

22/10/2018 admin 0

І вже зовсім кошмарно для росіян звучить прізвище недавнього командувача військами Космічного командування їхнього Міноборони: Майданович. Я вже готовий був поставити дев’ять проти одного, що справжнє […]

8 січня кропивничани відзначили день визволення рідного міста від нацистських загарбників у роки Другої світової війни. Про це  повідомили у прес-службі ОДА.

74 роки тому воїни Другого українського фронту остаточно звільнили місто від нацистської окупації, що тривала з 5 серпня 1941 року по 8 січня 1944-го. В боях за визволення міста свої життя віддали 36460 воїнів.

Вшанувати їх пам’ять до меморіального комплексу на Фортечних валах прийшли жителі обласного центру, ветерани, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Світлана Лобанова, міський голова міста Кропивницького Андрій Райкович, представники обласної та міської влади.

Присутні поклали живі квіти до Вічного Вогню, пам’ятного знаку «Багнет» та пам’ятника «Жертвам нацизму», а також вшанували на Алеї Героїв АТО пам’ять наших земляків, які віддали свої життя за збереження територіальної цілісності і держаного суверенітету України.

image

image

image

Але, на жаль, не обійшлося без комуністів та заборонених символів. Влада міста, здається, живе ще під впливом “совка”. Відверті провокації лівих чомусь не отримують ніякої відсічі. А чому не виконуються Закони України?

Радикальні “Свобода” та “Правий сектор” прогавили подію з зстосуванням червоноганчірря, а дарма…