А Ви за все заплатили? У Кропивницькому запропонували встановити плату за розташування обладнання “Кіровоградгазу”

Нардеп Костянтин Яриніч під час виконкому Кропивницького зачитав запит, у якому звернувся до правоохоронних органів оцінити правомірність дій голови правління “Кіровоградгаз” Олександра Гладкого щодо відключення газопостачання, яке сталось в листопаді.

Також він запропонував запросити Гладкого на сесію міськради, де обговорити це питання.

Член виконкому Олександр Дануца запропонував також провести інвентаризацію місць розташування обладнання “Кіровоградгазу”, яка знаходиться на комунальній землі, та виставити рахунок за користування нею.

Заступник міського голови Олександр Мосін дав доручення земельному управлінню взяти в розробку цю ідею.

Нагадаємо, у кінці листопада 7 котелень теплових підприємств Кропивницького були відключені від газопостачання, через що сотні людей залишились без тепла. Голова правління “Кіровоградгаз” стверджував, що така ситуація сталась через значні борги, але не зміг пояснити, коли конкретно настала критична ситуація з оплатою. Після цього міська влада, провівши перемовини з НАК “Нафтогаз” знайшла консенсус і подачу газу відновили. Проте, минулого тижня “Кіровоградгаз” заявив про чергову можливість відключення газу не тільки в Кропивницькому, а й області. Сьогодні у Кропивницькому відбувся пікет ВАТ “Кіровоградгаз” з вимогою відставки голови правління.

Наступник кроком ймовірно варто вимагати оплати за користування трубами у приватних помешканнях… А вони навесні за те, ще хотіли встановити абонплату!

А Ви за все заплатили? У Кропивницькому запропонували встановити плату за розташування обладнання “Кіровоградгазу”