Суд визнав правомірним проведення сесії міськради Кропивницького без кворуму

Юрій Винничук: Російськомовне населення України – не українці

21/10/2018 admin 0

  Письменник Юрій Винничук заперечив приналежність російськомовних громадян України до українців. Про це він сказав у інтерв’ю журналу “Тиждень“. “У моєму розумінні російськомовне населення України — росіяни […]

Дніпропетровський апеляційний суд підтвердив правомірність проведення сесії міськради Кропивницького від 7 квітня 2017 року.

Про це під час засідання виконкому повідомила Марина Смаглюк, керівник юридичного управління міськради.

Нагадаємо, 7 квітня сесія міськради відбулась без частини депутатів і з взаємними звинуваченнями. До останнього початок сесії був під питанням, адже двічі сесійні засідання зривались через брак кворуму. Адже депутати від «БПП», «Самопомочі», «Свободи», «Батьківщини», «Радикальної партії» не ходять на сесію.

Через те, що з лютого депутати не могли розпочати роботу, в повітрі зависла низка питань: виділення матеріальної допомоги тяжкохворим, фінансування профтехосвітніх закладів (як доплат до зарплат викладачів, так і стипендій студентам), земельні питання і навіть виконання державної програми «Доступні ліки».

Тоді було прийнято рішення про початок роботи сесії без кворуму у виключних обставинах. Після цього активісти звернулись до суду, аби визнати проведення сесії без кворуму незаконним.

Але чомусь немає чіткого повідомлення про правомірність рішень за відсутності кворуму. Добре, що вирішували питання про “благі справи”, а не працювали “під себе”.