Єпископ з Кіровоградщини брав участь у літургії в Москві (ФОТО)

 Єпископ Олександрійський і Світловодський Боголеп брав участь в літургії в московському жіночому монастирі 3 грудня. Про це повідомляє «Моя Олександрія».

Літургію в храмі ставропігійного жіночого монастиря міста Москви очолив патріарх Румунський Даниїл.

На службі були присутні представники російського духовенства і Української православної церкви, в тому числі єпископ Олександрійський і Світловодський Боголеп, сказано в повідомленні.

Відомо, що з 29 листопада по 2 грудня в московському храмі Христа Спасителя пройшов архієрейський собор Російської православної церкви. Серед інших питань, на соборі вперше визнали Українську православну церкву Московського патріархату незалежною з центром в Києві. Це був вимушений крок, враховуючи законопроект, 4511 про впорядкування відносин з релігійними організаціями з керуючим центром в країні-агресора, що знаходиться на розгляді у Верховній Раді Цьому формулюванні відповідає тільки УПЦ Московського патріархату.

Чи брав участь Боголеп в соборі, на сайті Олександрійської єпархії не повідомляється.

Докладніше в розділі Єпископ з Кіровоградщини брав участь у літургії в Москві (ФОТО) — Інформаційний портал Кіровоградщини – Гречка – Новини Кропивницький на сайті gre4ka.info