Влад Мороко підтримав волонтерів

Кем на самом деле был Путин: в архивах найден секретный документ, это официально

11/12/2018 admin 0

Отдел по работе с архивами Штази обнаружил служебное удостоверение, выданное на имя нынешнего президента России Владимира Путина По данным немецкого издания, удостоверение на имя майора Путина […]

Ця війна породила таке яскраве явище, як волонтерський рух. Без них було б важко…

5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера. Цього дня відбулася робоча зустріч директора Департаменту культури, туризму, національностей і релігій облдержадміністрації Владислава Мороко з волонтерами, членами громадської організації «Вірю в Україну».
Як наголосив очільник Департаменту, саме волонтери винесли на своїх плечах перші, найтяжчі роки збройної агресії Російської Федерації, надаючи потужну підтримку українським воякам. І наше головне завдання, – зберегти пам’ять про цю неоціненну допомогу та патріотів, які її надали.

Були обговорено плани на 2018 р., серед яких створення Волонтерської ради при Департаменті, спільне проведення ряду патріотичних фестивалів та виїзних концертів, створення пересувної виставки «Волонтерський рух у Запоріжжі» на базі обласного краєзнавчого музею, видання в рамках усної історії україно-російської війни тому, присвяченого волонтерам та багато ін.
За самовіддану волонтерську допомогу воїнам ЗСУ почесними грамотами Департаменту було нагороджено таких волонтерів:
Клюк Сергій Іванович
Клюк Лариса Олексіївна
Ярош Тамара Вікторівна
Самойлова Людмила Вікторівна.