Вінегрет Побажань І Вареники В Маслі

Я НЕ ЛЮБЛЮ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ

24/09/2018 admin 0

АНТІН МУХАРСЬКИЙ: “Я НЕ ЛЮБЛЮ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ… «БЕРІТЬ ХАРОШЕ САЛО!» – ГУКАЄ ДО МЕНЕ ПРОСТА ТІТОНЬКА У ФІОЛЕТОВІЙ КОФТІ, СЯЮЧИ ЗОЛОТИМИ ЗУБАМИ.” Прості люди – […]

У понеділок, на черговій апаратній нараді міський голова Андрій Райкович розкритикував роботу комунальних підприємств та  фірми “Екостайл”.
Кропивничанам потрібно уже готуватися до зими та снігу, однак через купи листя, місто ніяк не можна розпрощатися з осінню та кучугурами листя.
“Необхідно терміново повивозити листя, хватить йому пріти і захаращувати наше місто. Головний лікар на те і поставлений, щоб він не тільки працював у лікарській сфері, а й був господарем, так само і директор школи”, – зазначив Андрій Райкович.
Минулого понеділка, Андрій Райкович уже загострював увагу на швидке реагування вивезення листя, однак, за його словами, ніхто “палець об палець не вдарив”.
“Екостайл” також нічого не робить, живуть як вареники у маслі. Хто буде вивозити? Я буду купувати у комунального підприємства сміттєвози і працювати? Ви говорили, що тарифи треба повисити і будуть нові машини, нові контейнери будуть і де ж це все?”, – обурено додав очільник міста. Отакий  вінегрет обурення. А далі знову згада про свого “улюбленця зніматися в кіно з дроном.
Міський голова Кропивницького попросив начальника спецінспекції Андрія Максюту надати йому пакування штрафних квитанцій, щоб він самостійно виписував штрафи ( це здається замість Максюти). Немає чиновникам чого робити. Роздуті штати-апарати чиновників, але порядок  та лад місту тільки сниться. А жаль, що мало зрушень, і лише патякання. Це ж треба так було десь на, щоб пропагувати “комфорт у місті для кабанів і гадюк”! Вся Україна рве животи від сміху…
http://moemisto.org.ua/2017/11/14/вінегрет-побажань-і-вареники-в-маслі/