БЕЗ ПРАВДИВОГО МИНУЛОГО,МАЙБУТНЬОГО НЕ БУВАЄ

Я НЕ ЛЮБЛЮ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ

24/09/2018 admin 0

АНТІН МУХАРСЬКИЙ: “Я НЕ ЛЮБЛЮ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ… «БЕРІТЬ ХАРОШЕ САЛО!» – ГУКАЄ ДО МЕНЕ ПРОСТА ТІТОНЬКА У ФІОЛЕТОВІЙ КОФТІ, СЯЮЧИ ЗОЛОТИМИ ЗУБАМИ.” Прості люди – […]

 

Мабуть, історія жодної країни не паплюжилась, не перекручувалась та не піддавалась остракізмові так, як історія України. Поневолювачі усіх мастей намагались зробити наш народ покірним виконавцем своїх забаганок, а його багату землю — джерелом власного достатку.Російська-радянська імперія робила шалені потуги, аби позбавити українців національної свідомості. Москва накладала заборону на правдиву історію, підміняючи її низькопробними вигадками. Чому в немилості опинилися ветерани УПА? Вони ,що мало крові пролили? Їх,що мало полягло? Чи мало могил і хрестів стоїть по всій Західній Україні? Чи у ветеранів УПА, може, поранення відрізняються від поранень ветеранів ВВВ? Чи у них різний колір крові ? Бійці ОУН-УПА були щирими борцями за незалежність України. Вони боролися проти сталінського режиму до 56-го року за незалежність України. Звинувачення УПА в колабораціонізмі, ксенофобії, участі в Голокості та етнічних чистках, характерне для радянської історіографії та пропаганди.
На жаль деякі країни Європи також сьогодні наполягають на тому, що УПА переслідувала євреїв в1941 року на Західній Україні,а ось документів щоб довести активну участь УПА-ОУН в цих подіях, немає, ну за винятком нкведіських доносів, звітів . Чи можна їм вірити? Дуже сумніваюсь. Але зате спецзагони, сформовані органами НКВС, здійснювали масові злочини серед населення. Видаючи себе за бандерівців, члени спецгруп катували місцевих жителів, звинувачуючи їх у зв’язках з органами НКВС, яким вони нібито видавали членів ОУН і УПА Широко практикувалося вербування агентів – ‘сексотів’ (секретних співробітників – скор.). Як правило, на 10 будинків був один агент, який стежив і доносив на ‘підозрілих’ односельчан.Вважаю, что сьогодні в Україні ще недостатньо друкується книг, знімається кінофільмів про історію боротьби бійців УПА за незалежність нашої держави . Ми десятки років сприймали назву ‘бандерівець’ з негативного боку, яку нам вбивали в свідомість радянсько- комуністичні ідеологи .Коли читаєш спогади вцілілих бійців УПА, які пройшли, як і багато ветеранів ВВВ, німецькі табори і сталінські ГУЛАГи, розумієш мужність і героїзм цих людей.Якщо ми забудемо про виховання нового покоління і не зробимо щеплення незалежності в свідомість, нам самостійний Україною не бути.Це наша історія. Про це усім нам треба пам’ятати.

Вадим Мазуренко, Фейсбук