НА КIРОВОГРАДЩИНI ЦIЛОДОБОВI ПОСТИ ОХОРОНЯТИМУТЬ ОБ’ЄКТИ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Обласне комунальне виробниче пiдприємство «Днiпро-Кiровоград» замовило послуги iз цiлодобової охорони об’єктiв водопостачання з резервуарами питної води. Про це йдеться нa сaйтi електронних зaкупiвель “ProZorro”.Начальник служби матерiально-технiчного забезпечення, розвитку та iнвестицiй пiдприємства «Днiпро-Кiровоград» Михайло Новiков у коментарi зазначив, що цiлодобових постiв буде 17. Заплановано, що охоронятимуть резервуари iз водою у Кропивницькому, Свiтловодську, Олександрiї, Знам’янцi та смт Смолiне.

Тендер виграло управлiння полiцiї охорони в Кiровоградськiй областi, вартуватимуть такi послуги 5 мiльйонiв 926 тисяч гривень.

Строк надання послуги з охорони об’єктiв: 1 сiчня 2018 — 31 грудня 2018.

У липнi  внаслiдок повалення опори лiнiї електропередач без водопостачання залишилися Кропивницький, Знам’янка, Олександрiя та Свiтловодськ. У “Кiровоградобленерго” зазначили, що аварiя спричинена крадiжкою кутника з опори напругою 150 кВ. Але “Кiровоградобленерго”, що і досі належить… росіянам так нічого і не охороняє. Та і водопостачальники чомусь зважилися на посилену охорону лише через майже півроку.

НА КIРОВОГРАДЩИНI ЦIЛОДОБОВI ПОСТИ ОХОРОНЯТИМУТЬ ОБ’ЄКТИ ВОДОПОСТАЧАННЯ