“Скарбничка казок” відкрилася в Кропивницькому

Я НЕ ЛЮБЛЮ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ

24/09/2018 admin 0

АНТІН МУХАРСЬКИЙ: “Я НЕ ЛЮБЛЮ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ… «БЕРІТЬ ХАРОШЕ САЛО!» – ГУКАЄ ДО МЕНЕ ПРОСТА ТІТОНЬКА У ФІОЛЕТОВІЙ КОФТІ, СЯЮЧИ ЗОЛОТИМИ ЗУБАМИ.” Прості люди – […]

image

В Кропивницькому, в приватній галереї “Єлисаветград” відбулося відкриття виставки художниці з Ізмаїлу Катерини Дудник. 

Результат пошуку зображень за запитом "Катерина Дудник"

Так, експозиція під назвою «Катрусина скарбничка казок» представляє особливий стиль художниці – «казковий реалізм», який є досить рідкісним серед художників. Виставка представляє більше 50 робіт художниці.

Результат пошуку зображень за запитом "Катерина Дудник"

«Творчістю я займаюся з самого дитинства. А от рішення щодо професії художника прийняла років у 15. З 20 років я працюю саме у цьому напрямку. «Казковими» мотивами я почала займатися більше 10 років тому. Дуже подобається відображати казкову реальність. Але я також пишу портрети, дуже люблю писати натюрморти. Я пишу картини на «казкові» теми, тому що таким бачу наш світ. І кожен персонаж на картині казковий, але написаний з людей, моїх знайомих, такими є моє бачення цих людей», – розповіла у коментарі сайту DOZOR художниця Катерина Дудник.

Результат пошуку зображень за запитом "Катерина Дудник"

«Спочатку я створювала казкові картини для своєї дитини, щоб вона бачила цей світ яскравим, радісним, аби його оточували казки. Але потім цей стиль став моїм улюбленим. Наразі цю виставку бачили в Чернігові, Одесі, Ізмаїлі. Створювалася виставка протягом півтора року», – розповіла Катерина Дудник.

Результат пошуку зображень за запитом "Катерина Дудник"

Особливо слід відзначити, що Катерина росла у мистецькій родині, бо її батько теж художник, в атмофері ” чарівників та казковості”. Цей відбиток дитинства і зіграв свою роль у виборі мистецького напрямку. Художниця оформлює дитячі книжки, виховує двох малюків, і досі живе в “казковій атмосфері”.

«У мене було неймовiрно хороше дитинство. Приблизно до 12 рокiв я вiрила у Дiда Мороза, фей тощо. У нас навiть була така iсторiя: якось мене батько запитав, що я би попросила у чарiвника, аби його зустрiла. Я не вагаючись замовила рот для зайчика, адже у нього вiн був маленьким. I тiльки через певний час я дiзналася, що це зробив тато», – пригадує Катя Дуднiк.

 

Результат пошуку зображень за запитом "Катерина Дудник"

За словами власника галереї “Єлисаветград” Миколи Цуканова, побачити цю казкову виставку можуть усі хто забажає протягом місяця.  Анонсуючи виставку Микола Миколайович дуже тепло розповідав про цю родину художників, яку знає багато років. А привезти цю виставку до нашого міста було його давньою мрією, яка нарешті здійснилася.