Повний віджим: кількість рейдерських захоплень агропідприємств в Україні за останній рік збільшилася вдвічі – ЗМІ

В обмен на президентство Порошенко предложил Тимошенко кресло Премьера – СМИ

22/02/2018 AA 0

В обмен на президентство действующий Глава государства Петр Порошенко предложил лидеру «Батькивщины» Юлии Тимошенко должность Премьер-министра. Об этом передает МИР со ссылкой на Страна. Как пишет издание, ссылаясь […]

 

Рейдери в Україні під прикриттям поліції і чиновників Мін’юсту розв’язали масове полювання на нову гладку “здобич” – аграріїв. Зараз цей ринок знаходиться в числі небагатьох, де є стійкий підйом.

Фото УНІАН

Найчастіше недружні “поглинання” відбуваються в Центральній Україні

З початку року Антирейдерський союз підприємців (АРСП) зареєстрував сім десятків випадків силових захоплень агропідприємств, і це вдвічі більше, ніж було за весь 2016-й. Про це пише журнал “Новое время”.

“Рейдери в Україні під прикриттям поліції і чиновників Мін’юсту розв’язали масове полювання на нову гладку “здобич” – аграріїв. Зараз цей ринок знаходиться в числі небагатьох, де є стійкий підйом”, – йдеться в статті видання.

В Одеській області рейдери захопили і вивезли урожай зерна на 1 мільйон гривень

“Рейдери зацікавилися сільським господарством в надії зростання цін на землю і підйом аграрного ринку”, – упевнений Андрій Семидідько, голова АРСП. При цьому за даними Асоціації тваринників, найчастіше недружні “поглинання” відбуваються в Центральній Україні, трохи менше їх на півдні країни.

“На сьогоднішній день фермер не може захистити свій бізнес, свою власність, свій урожай, – підкреслює Ірина Паламар, голова асоціації. – Він може втратити все за лічені хвилини”.

Повний текст статті читайте в журналі “Новое время”.

Як повідомляв УНІАН, раніше ЗМІ повідомили про незаконне збирання врожаю рейдерами в Херсонській області. 6 вересня невідомі особи з охоронною фірмою та загоном спец призначенців поліції, заїхали на орендовані ТОВ “Глобал-Інвест” земельні ділянки, і почали збір урожаю сої власними комбайнами.

Детальніше читайте на УНІАН: https://economics.unian.ua/agro/2184189-povniy-vidjim-kilkist-reyderskih-zahoplen-agropidpriemstv-v-ukrajini-za-ostanniy-rik-zbilshilasya-vdvichi.html