facebook
СУРМА

На підвищення пенсій у жовтні витратять 5 мільярдів гривень

Під осучаснення підпадають майже 6 млн пенсіонерів

Пенсійному фонду України для так званого осучаснення пенсій українців у жовтні 2017 року потрібно додаткових 5 млрд гривень. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Фонду.

У Пенсійному фонді з початку року сформовано додатковий ресурс понад 26 мільярдів гривень, зокрема завдяки додатковим надходженням від мінімальної заробітної плати та її детінізації.

За рахунок цих коштів буде забезпечено перерахунок пенсій для українських пенсіонерів.

«У нас є повністю ресурс для того, щоб забезпечити перерахунок пенсій у цьому році для 9,7 млн пенсіонерів. Під осучаснення підпадають майже 6 млн пенсіонерів. Решті – збільшать пенсії у зв’язку зі зростанням прожиткового мінімуму», – заявив глава правління ПФ Олексій Зарудний.

Тільки-но закон про пенсійну реформу набуде чинності, за добу будуть надруковані виплатні додаткові відомості та передані на пошту і в банківські установи. Відповідно, пенсіонери, які з 4 числа отримали пенсії в попередньому розмірі, отримають доплату.

У результаті пенсійної реформи мінімальна пенсія становитиме 1 452 гривень проти 1 312 гривень раніше. Середня пенсія збільшиться майже на 700 гривень – до понад 2,5 тис гривень проти 1 890 гривень.