Лавриненко: Ми дуже задоволені результатом і якістю гри в матчі з Геліосом

Лавриненко: Ми дуже задоволені результатом і якістю гри в матчі з Геліосом

Головний тренер Інгульця Сергій Лавриненко прокоментував результат матчу проти Геліоса (4:0).

– Хлопці серйозно налаштовувалися на поєдинок проти Геліоса. Геліос – організована команда, яка грає компактно. Суперник на виїзді обіграв Оболонь 3:0, вдома переміг Миколаїв. Причому переміг впевнено по грі. Останні результати харків’ян і якість їхньої гри підтверджують, що нас чекав дуже складний матч.

Під час тижневого циклу ми багато уваги приділяли аналізу гри Геліоса, розбирали сильні і слабкі сторони суперника. Моделювали різні схеми, награвали гравців на різних позиціях. Намагалися протиставити всі свої найкращі якості.

Добре, що більшість наших напрацювань були втілені на футбольному полі. Найголовніше, що хлопці зрозуміли наші вимоги і виконали всі тренерські установки. Хочеться подякувати футболістам за бажання, самовіддачу. У цьому матчі у нас була подвійна мотивація, адже грали проти свого прямого конкурента.

Ми дуже задоволені результатом і якістю гри, але потрібно налаштовуватися на наступного суперника, адже вся боротьба ще попереду. Можливо, якби це був останній матч в сезоні, то емоцій було б більше. Тепер вся наша увага буде спрямована на наступний поєдинок проти Волині, – сказав Лавриненко.

Нагадаємо, Інгулець обіграв Геліос з рахунком 4:0.

https://www.ua-football.com/ua/ukrainian/first/1505308826-lavrinenko–mi-duzhe-zadovoleni-rezultatom-i-yakistyu-gri-v-matchi-z-geliosom.html

Be the first to comment

Leave a Reply