Інспекція Сергія Кузьменка та готовність Кропивницького до “АгроЕкспо-2017”

Інспекція Сергія Кузьменка та готовність Кропивницького до "АгроЕкспо-2017"

12 вересня  голова Обласної державної адміністрації, Сергій Кузьменко, проінспектував процес підготовки локації  до проведення виставки АгроЕкспо-2017.
Зокрема, Сергій Кузьменко акцентував на важливості приведення до ладу міста Кропивницького, – повідомляє кореспондент ТРИБУНИ.
Впродовж короткого огляду приміщень та прес-конференції з журналістами, Сергій Кузьменко, в цілому, був задоволений зробленою на цей час роботою. Проте, під час короткого брифінгу очільник області зазначив, що усі найдрібніші проблеми мають бути вирішені до початку виставки.
Зокрема, це – питання ям на дорогах, дорожньої розмітки, розміщення учасників заходу та забезпечення правопорядку на вулицях. Соромно було чути, що проблему з жахливим станом доріг вирішують задля проведення виставки, а не для комфорту проживання містян. Також цікавим фактом стало те, що на даний момент Кропивницький може забезпечити житлом лише 80% учасників виставки.
Сергій Кузьменко роздав відповідні вказівки посилено готуватися до проведення заходу представникам відповідних управлінь.
Нам не зрозуміло, навіщо було проводити передчасно прес-конференцію у приміщенні по вул. Мурманській 8, де проходитиме виставка, якщо не весь план робіт ще виконаний. Підготовка до заходу йде “повним ходом” – не дивлячись на ревізію представників влади, робітники намагаються завершити роботу якомога швидше. Нагадуємо, що до початку виставки залишилось всього 8 діб.
Сергій Кузьменко вважає, що АгроЕкспо-2017 – це ключова подія року в нашому місті. Завдяки проведенню даної виставки до Кропивницького та області надходитимуть фінансування, створюватимуться нові економічні умови та міцні партнерські стосунки. Сподіватимемось, що гостей не відлякає зовнішній вигляд міста, стан забрудненості річки та підозріла кількість поліціянтів, які будуть виведені на патрулювання на час виставки.
Автор  
http://tribuna.kr.ua/suspilstvo/inspektsiia-serhiia-kuzmenka-ta-hotovnist-kropyvnytskoho-do-ahroekspo2017.html

Be the first to comment

Leave a Reply