Як Райкович подарував сертифікат за міські бюджетні кошти “Пологовому будинку 2в1”

Як Райкович подарував сертифікат за міські бюджетні кошти "Пологовому будинку 2в1"

  12 вересня, відбулось відкриття КЗ “Міський пологовий будинок з функціями перинатального центру ІІ рівня м. Кропивницького”, що розташований по вулиці Олени Журливої, 1.
На відкритті міський голова Кропивницького від імені громади, міської ради, депутатського корпусу та від імені вдячних громадян подарував сертифікат на придбання дитячого рентгенапарату на суму 1 млн 150 тис грн.
Рентгенапарат дозволить обстежувати дітей на території перинатального центру, а не везти в інше місце.
“Ми хочемо, щоб кожна мама отримала максимально комфорту, щоб наші українські сім’ї були щасливими і не боялися народжувати. Кошти були витрачені з міського бюджету. Ми хочемо, щоб рівень медичного обслуговування був на високому рівні. Ми припинили нездорові розмови про об’єднання двох пологових будинків та не щімили інтереси жодного лікаря та працівника”, – зазначив міський голова Андрій Райкович.
Нагадуємо, що в минулому році міська влада Кропивницького об’єднала два пологових будинка в один з адресою м-рн Новомиколаївка, хоча пологовий будинок св. Анни існував ще з 1904 року. Ця ситуація викликала неабиякі суперечки між працівниками та жителями обласного центру, але попри все Райкович та його команда депутатів  всеж-таки об’єднали ці два пологові будинки в один.

Автор  

Be the first to comment

Leave a Reply