Україна виплатить понад 60 мільярдів мешканцям ОРДЛО?

 

Україна виплатить понад 60 мільярдів мешканцям ОРДЛО?

Депутати від партій «Слуга народу», «Батьківщина», ОПЗЖ та депутатської групи «За майбутнє» ініціювали процес спрощення пенсійних виплат мешканцям окупованих територій Донбасу. Відповідний законопроект №2083-д вже зареєстрований у ВР. 

У разі прийняття цього документу для отримання пенсії власнику паспорту ДНР-ЛНР не потрібно буде реєструватися як внутрішньо-переміщеній особі. Соціальні виплати зможуть отримати усі без винятку громадяни України, навіть ті, хто займав та займає відверто антиукраїнську позицію і підтримує вбивство українців російськими військами та терористами ОРДЛО.

Своє задоволення майбутніми змінами вже висловив радник секретаря РНБО Сергій Сивохо. На його думку це є «відновленням конституційних прав громадян на окупованих територіях, без якого неможлива реінтеграція Донбасу». 

Сивохо зокрема сказав: 

“60% людей перетинають лінію розмежування – це пенсіонери. Вони живуть в постійній боротьбі за виплати і документи. Так не повинно бути! 700 тисяч пенсіонерів на непідконтрольній території не можуть реалізувати своє конституційне право на пенсію. Це ненормально!”

Про це радник секретаря РНБО написав не в “Урядовому вісніку”, а на своїй сторінці у мережі Facebook.