Президент призначив колишнього слідчого головою Кіровоградської ОДА

НЕОБХІДНІСТЬ ВПЛИВУ НА ТІНЬОВІ ДЕМОГРАФІЧНІ ПРОЦЕСИ

09/12/2019 admin 0

           Регіон (або країна), чисельність населення в якому постійно зменшується або є непрогнозованою, не може бути повноцінним економічним партнером для адміністративно-територіальних угруповань, що його […]

Президент Володимир Зеленський призначив екс-заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації, колишнього слідчого Андрія Балоня головою Кіровоградської ОДА.

Про це йдеться в указі глави держави: “Призначити Балоня Андрія Богдановича головою Кіровоградської обласної державної адміністрації”.

Іншим указом Зеленський увільнив від тимчасового виконання обов’язків голови Кіровоградської ОДА Світлану Лобанову.

Варто зазначити, що указ від 8 листопада з’явився на сайті президента у понеділок 11 листопада.

37-річний уродженець Львівщини Андрій Балонь з 2003 по 2016 рік працював слідчим. З травня 2017 року обіймав посаду заступника голови Херсонської ОДА.

У декларації кандидата на посаду Балонь вказав дві квартири (у Дрогобичі та Києві) у власності дружини та орендовану квартиру в Херсоні.

Згідно з документом, Балонь користується Volkswagen Touareg 2011 року випуску, його дружина – Jaguar XF 2015 року випуску. Він тримає майже 281 тисячу гривень, 70 669 доларів та 7415 євро  на банківських рахунках.

«Аргумент»