Пушилін: Зеленський – нелегітимний президент, а Україну потрібно ліквідувати

Президент підтримав ініціативу ректора НМАУ М.О.Тимошенка

22/11/2019 admin 0

Президент підтримав ініціативу ректора НМАУ М.О.Тимошенка щодо Конкурсу юних вокалістів ім. Василя Сліпака! Нещодавно ректор Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського Максим Тимошенко  звернувся до […]

Ватажок донецьких бойовиків Денис Пушилін, який ще два місяці тому ініціював збір мільйона підписів до президента Зеленського з вимогами «почути Донбас» і повернути його в Україну з особливим статусом, вимагає “скасувати Україну”, і створити на її місці нову державу, повідомляє «офіційне» інформагентство так званої «ДНР».

Картинки по запросу Пушилін

За словами Пушиліна, Мінські домовленості можуть бути виконані тільки після розпуску влади України та демонтажу української держави.

Також ватажок «ДНР» заявив, що поки українська держава не є легітимним, оскільки воно було створене в результаті державного перевороту 2014 року.

ГПушілін повідав, що Україна, крім усього іншого, повинна бути знищена і створена заново. При цьому, на думку Пушиліна, всі регіони країни повинні мати право не входити до складу «нової держави».

Додав: Alter Idea Дата: 2019-10-18 Розділ: Блог-пост