facebook
СУРМА

Зеленський підсолоджує дуже гірку пілюлю: що чекає українців цієї осені

“Україна хотіла бути з Росією”: Кравчук ошелешив скандальною заявою про незалежність

17/09/2019 admin 0

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що після розпаду СРСР у 1991 році українці на референдумі нібито голосували за союз з Росією. В інтерв’ю Bihus.info він підкреслив, […]

Президент України Володимир Зеленський намагається набрати максимально можливий рівень популярності, перш ніж почати приймати непопулярні рішення.

Про це з посиланням на власні джерела проінформували на каналі в Telegram “Легітимний”, повідомляє UAportal.

Відзначається, що такі затребувані серед українців закони як про зняття недоторканності, імпічмент президента, незаконне збагачення приймаються в прискореному темпі, щоб підняти рейтинги схвалення як Зеленського, так і парламенту.

 

Крім того, за допомогою гучних арештів і зменшення тарифів збираються ще й посилити довіру громадян до силовиків і уряду.

Це необхідно, щоб українці не почали протестувати, як тільки почнуть приймати необхідні, але дуже неприємні заходи.

Зокрема, мова йде про земельну реформу і Мінські угоди, – відповідні питання можуть почати розглядати в Раді вже в жовтні-листопаді.

Оскільки ці пункти дуже спірні і обговорювані, в разі прийняття неприємних законів суспільство може вийти і на новий Майдан.

Саме щоб уникнути розгойдування обстановки політтехнологи Зеленського зараз піднімають “до небес” його рейтинги, а також опрацьовують стратегії на майбутнє. Зокрема, перед найскладнішими голосуваннями президент ймовірно виступатиме з проникливими промовами перед народом.

Зеленський підсолоджує дуже гірку пілюлю: що чекає українців цієї осені
Як повідомляв UAportal, жорсткі плани є у Зеленського і щодо мера Дніпра Бориса Філатова.

Валерія Куценко

ug