Процедура приєднання селища Нового до Кіровограду на фінішній прямій

В’ятрович заявляє, що «слуги народу» хочуть через суд не пустити його в депутати

15/11/2019 admin 0

Зареєстрований Центральною виборчою комісією депутат Верховної Ради Володимир В’ятрович Зареєстрований Центральною виборчою комісією депутат Верховної Ради Володимир В’ятрович стверджує, що депутати з владної фракції «Слуга […]

Міська рада Кіровограда погодився на добровільне приєднання селища Нового.

Міська рада Кіровограда дав згоду на добровільне приєднання Новенской селищної територіальної громади до Кропивницького міської територіальної громаді. Відповідне рішення прийняли депутати міської ради на сесійному засіданні вчора, 10 вересня, повідомляє Центр з посиланням на сайт мерії.

За інформацією директора департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Маріанни Моркви, наступним кроком в процедурі стануть підготовка проектів рішень кожного ради про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення. Схвалені і міським, і селищною радою такі рішення в п’ятиденний термін будуть передані в обласну державну адміністрацію для отримання висновку про їх відповідність Конституції та законам України. І вже після цього буде прийматися остаточне рішення про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення.

– Позачергові вибори до міської ради в такому випадку проводитися не будуть, – зазначила Маріанна Морква. – Оскільки громада Кіровограда є економічно спроможною мова йде не про об’єднання, а про процедуру приєднання.