Докази для Гааги: терорист Бородай розповів про роль Путіна в створенні «ДНР» і «ЛНР»

Президент підтримав ініціативу ректора НМАУ М.О.Тимошенка

22/11/2019 admin 0

Президент підтримав ініціативу ректора НМАУ М.О.Тимошенка щодо Конкурсу юних вокалістів ім. Василя Сліпака! Нещодавно ректор Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського Максим Тимошенко  звернувся до […]

Александ Бородай
Інф. «ФАКТІВ»

Засновник «ДНР» і колишній лідер донецьких бойовиків Олександр Бородай зробив відверту заяву про роль Путіна в становленні терористичних «республік» на Донбасі.Відомий український блогер Денис Казанський виклав в мережу відео визнання бандита. Нагадаємо, нинішній ватажок бойовиків Денис Пушилін Денис Володимирович різко перейнявся питаннями своєї безпеки.

«Я хочу сказати, що ми конкретно такій людині, як президент Російської Федерації Володимир Путін кілька повинні. Ми – це ті добровольці, які прийшли в 2014 році. Ми йому зовсім небагато заборгували – життя », – сказав Бородай.

За його словами, якби не політика Путіна, не його «рішення і дії» … не було б «російського Донбасу. Донецькій і Луганській народних республік ».

Коментуючи заяву, Казанський робить висновок, що саме тому і немає сенсу дзвонити Путіну і скаржитися на обстріли бойовиків ЛДНР , адже лише завдяки йому вони взагалі існують.