“Буде відкрита війна, Путін почне бомбити Україну авіацією.” У Зеленського заявили, що Росія готується до повномасштабних дій

 • Іван Апаршин вважає, що російські війська біля кордонів України готуються до проведення повітряної і наземної операцій

  Помічник голови Офісу президента Іван Апаршин повідомив, що Росія готується до повномасштабного вторгнення в Україну. Про це він сказав в коментарі Донбасс.Реаліі.

  На його думку, збройні сили Російської Федерації готують авіаудар по території України із застосуванням засобів радіоелектронної боротьби.

  “Я впевнений на 100%, що першим етапом буде проведення повномасштабної повітряної операції. Брати участь буде не тільки авіація, але також ракетні війська і артилерія, засоби радіоелектронної боротьби. Агресори від цього не відмовилися”, – повідомив Апаршин.
  На його думку, сухопутні війська РФ також готуються до проведення наземної операції.

  “Сьогодні вони відмовляються від бригадної системи управління і переходять на дивізійну систему. Раніше вони відмовилися від оперативних командувань і знову перейшли на військові округи. Були створені два оперативно-стратегічних напрямки. Все це говорить про те, що угруповання військ готується до війни”, – заявив експерт.

  Апаршин підкреслив, що українцям необхідно відкрито говорити про підготовлюваний російське вторгнення і готуватися до нього.