Голос в розгубленості. Партія Вакарчука втрачає членів команди — ЗМІ

 

За даними ЗМІ, Голос перебуває у стані невизначеності

У серпні офіс партії Голос Святослава Вакарчука залишився напівпорожнім, пише Українська правда.

За даними видання, частина людей, серед яких і лідер Океану Ельзи, роз’їхалася по відпустках, а деякі члени партії взагалі припинили співпрацю з нею.

Зокрема, Ірина Ключковська більше не виконує функції керівника комунікаційного відділу, а залишилася тільки рядовим членом партії.

Від Голосу також віддаляється діджитал-стратег кампанії Ярослав Ведмідь, який раніше працював на Петра Порошенка.

За словами партійців, “Ведмідь продовжить працювати дистанційно”. Також “дистанційно” Голосу допомагатиме політконсультант Микола Давидюк, якому не вдалося пройти в Раду за списками партії Вакарчука.

Іншим списочникам, які не пройшли в Раду, пропонують дві опції: або ставати помічниками депутатів Голоси, або працювати в партії аналітиками і допомагати готувати законопроекти. Комусь, можливо, запропонують піти працювати в уряд, але з цього приводу офіційних переговорів зі Слугою народу ніхто не веде.

У найближчій перспективі виборчий штаб переформатують в секретаріат партії. Він буде займатися підтримкою фракції і розвитком партійних осередків.

Видання відзначає, що зараз політсила перебуває у стані невизначеності.

Мало хто розуміє, що робити далі і яким буде їхнє позиціонування партії в новому парламенті.

Щоб уникнути розгубленості, в кінці серпня партія Вакарчука планує провести стратегічну сесію, щоб розпланувати свої дії, і визначити, як працювати поза коаліцією.

“Наша тактика може бути такою: ми випробовуємо більшість своїми пропозиціями щодо вирішення різних проблем. Наприклад, оподаткування, НАЗК – ми будемо подавати свої закони і задавати планку. Вони нас будуть наздоганяти”, – ділиться думками високопоставлене джерело в Голосі.

“Що стосується влади ми у вигідній позиції: критикуємо, коли є за що і підтримуємо позитивні речі”, – додає той же джерело.