Фахівці встановили причини масової загибелі риби у Кропивницькому

Ми — не брати: як учені довели відсутність “рідства” між українцями і росіянами

22/08/2019 admin 0

Президент Польщі Броніслав Коморовський в інтерв’ю радіо ТОК FM зазначив: «Росія здійснила велику помилку з огляду на власні інтереси. Вона вирила траншею, наповнену кров’ю, ненавистю […]

Фахівці встановили причини масової загибелі риби у Кропивницькому

Фахівці Держпродспоживслужби області встановили причини загибелі риби у річці Біянка в Кропивницькому. Про це повідомляє mandarin-news із посиланням на прес-службу установи.

За результатами досліджень у пробах води з річки встановлено перевищення вмісту нітратів у 5,97 разів (фактичний вміст нітратів – 11,95 при нормативному значенні – 2,0) та аміаку в 1,87 разів (фактичний вміст аміаку – 1,87 при нормативному значенні – 1,0).

Відповідно до бактеріологічних досліджень у воді виявлено перевищення мікробного числа та колі-індексу, що свідчить про наявність у воді лактозопозитивних кишкових паличок. За результатами дослідження біологічного матеріалу (риби) встановлено наявність збудників інвазійних (паразитологічних) хвороб риби.

результати лабораторних досліджень будуть передані до Державної екологічної інспекції для встановлення можливих джерел забруднення води в річці та вжиття необхідних заходів.