Провокатори перевернули і підпалили намет кандидата Поворознюка в Олександрії

Ми — не брати: як учені довели відсутність “рідства” між українцями і росіянами

22/08/2019 admin 0

Президент Польщі Броніслав Коморовський в інтерв’ю радіо ТОК FM зазначив: «Росія здійснила велику помилку з огляду на власні інтереси. Вона вирила траншею, наповнену кров’ю, ненавистю […]

У місті Олександрія Кіровоградської області в п’ятницю, 19 липня, невідомі зловмисники перевернули і підпалили агітаційний намет кандидата в депутати по 103 мажоритарному округу Олександра Поворознюка.

Як повідомляється на офіційній сторінці групи кандидата Facebook, інцидент стався вдень, на вулиці “6 грудня”, повідомляє comments.ua.

У штабі Поворознюка, який за даними соціологів має найбільші шанси перемогти на 103 окрузі, переконані, що провокація проти їхніх агітаторів – справа рук політичних конкурентів.

Нагадаємо, днями Олександр Поворознюк в своєму відеозверненні пообіцяв “пересаджати все злочинне кубло” нинішнього мера Олександрії Степана Цапюка.

“Для того, щоб вкрасти у мене перемогу, Цапюк доведеться спалити всі виборчі дільниці в місті”, у своїй традиційно експресивній манері прокоментував ситуацію кандидат в народні депутати в 103 окрузі, самовисуванець Олександр Поворознюк.