В Кропивницькому почало “битися “серце міста”…

Ми — не брати: як учені довели відсутність “рідства” між українцями і росіянами

22/08/2019 admin 0

Президент Польщі Броніслав Коморовський в інтерв’ю радіо ТОК FM зазначив: «Росія здійснила велику помилку з огляду на власні інтереси. Вона вирила траншею, наповнену кров’ю, ненавистю […]

Мурал, за основу якого взяли картину Андрія Ліпатова, урочисто відкрили на стіні обласного художнього музею.

Над муралом, створеним за кошти  родини народного депутата Костянтина Яринича,  21 день працювали четверо столичних художників-муралістів. Зображення розташували на північному фасаді пам’ятки архітектури – обласного художнього музею.

В імпровізованій арці розмістилася картина Андрія Ліпатова “Променад Дворцовою”. Директорка обласного художнього музею Тетяна Ткаченко розповідає, що художник написав цю картину у 2001 році. Розмір муралу в арці — 60 м.кв. Єдине що змінили в картині Андрія Ліпатова – в колясці замінили офіцера на даму. На цеголва місцевого дворянського зібрання зауважив, що замінимли зображення його дідуся на зображення бабусі. Відкриття муралу пройшло урочисто за участі місцевих співків Олександра та Анастасії Безай. Десяткам причетних до його створення було вручено подяки. Інціатор його створення народний депутат Костянтин Яриниць назвав це мистецьке творіння “серцем міста”.

Для реалізації проекту оголосили конкурс “Мурал-арт”, на який було подано більше 60 робіт від професійних художників, аматорів та студентів.  Конкурсних робіт що не стали переможцями вистачих на добрий десяток нових окрас міста.