Радник Зеленського запропонував перейменувати Росію і російську мову

БОЙКІВЧАНКА НА РОСІЙСЬКОМУ ПРИСТОЛІ

14/10/2019 admin 0

 Давати на пристоли Європи королев стало ніби українською традицією. Перелік імен і країн справляє враження. Але серед них була і бойківчанка не князівського походження, що […]

Радник президента України Володимира Зеленського і кандидат в народні депутати від партії Слуга Народу Микита Потураєв запропонував на українських картах називати Російську Федерацію Московією.

Таке висловлювання прозвучало в ефірі YouTube-каналу Ukrlife.TV. “Вони ж хочуть повернутися до витоків? Давайте ми їм допоможемо… Повернемо росіянам різноманітність історичну”, – зазначив він. (Щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

«Можемо взагалі на своїх картах почати називати їх Московія. Що нам заважає? Це символічні дії, які змінюють дискурс. Ми можемо вічно жити в чужих дискурсах. А повинні створювати свої. Ця країна (РФ) тривалий час називалася по-іншому: Московія, Татарія. Вони хочуть повернутися до витоків – давайте ми їм допоможемо», – сказав він в інтерв’ю Ukrlife.TV, опублікованому на YouTube.

Він також висловив думку, що по суті Росія є «тимчасово непідконтрольними Китайській Республіці територіями».

Потураєв також запропонував перейменувати російську мову на руську.

«”Українська російська” мова зовсім інша. Ми повинні його перейменувати. І сказати, що у нас російську мову, а там (В Росії) – російський», – заявив він.

Loading video