У мережі повідомили про “економічний прорив” в ДНР

БОЙКІВЧАНКА НА РОСІЙСЬКОМУ ПРИСТОЛІ

14/10/2019 admin 0

 Давати на пристоли Європи королев стало ніби українською традицією. Перелік імен і країн справляє враження. Але серед них була і бойківчанка не князівського походження, що […]

На окупованій території Донецької області бойовики пообіцяли мирному населенню підвищення зарплат, але замість нього люди отримали масштабні подорожчання основних послуг і продуктів харчування.

Про це пише користувач Twitter “Хочу додому”, посилаючись на посаду донецького громадського-політичного видання, лояльного до бойовиків.

У пості зазначається, що деякі позиції продуктового кошика зросли в ціні майже в два рази. Також очікується підвищення оплати за проїзд в громадському транспорті на окупованій території.

Окремо повідомляється про раптове рішення “відправляти на пенсію” мирне населення Донбасу віком після 55 років. Програму звільнення осіб передпенсійного віку планується реалізувати за 2-3 місяці.

“Щось незрозуміле діється в” республіці “останнім часом. Хіба тільки в останнє? всі 5 років з приходом русского мира “, – пише блогер.