У мережі повідомили про “економічний прорив” в ДНР

Провокатори перевернули і підпалили намет кандидата Поворознюка в Олександрії

20/07/2019 admin 0

У місті Олександрія Кіровоградської області в п’ятницю, 19 липня, невідомі зловмисники перевернули і підпалили агітаційний намет кандидата в депутати по 103 мажоритарному округу Олександра Поворознюка. […]

На окупованій території Донецької області бойовики пообіцяли мирному населенню підвищення зарплат, але замість нього люди отримали масштабні подорожчання основних послуг і продуктів харчування.

Про це пише користувач Twitter “Хочу додому”, посилаючись на посаду донецького громадського-політичного видання, лояльного до бойовиків.

У пості зазначається, що деякі позиції продуктового кошика зросли в ціні майже в два рази. Також очікується підвищення оплати за проїзд в громадському транспорті на окупованій території.

Окремо повідомляється про раптове рішення “відправляти на пенсію” мирне населення Донбасу віком після 55 років. Програму звільнення осіб передпенсійного віку планується реалізувати за 2-3 місяці.

“Щось незрозуміле діється в” республіці “останнім часом. Хіба тільки в останнє? всі 5 років з приходом русского мира “, – пише блогер.