facebook
СУРМА

У списках мажоритарників Кіровоградщини знайшовся ще один «двійник»

Провокатори перевернули і підпалили намет кандидата Поворознюка в Олександрії

20/07/2019 admin 0

У місті Олександрія Кіровоградської області в п’ятницю, 19 липня, невідомі зловмисники перевернули і підпалили агітаційний намет кандидата в депутати по 103 мажоритарному округу Олександра Поворознюка. […]

  • Генеральний директор ПП «Агрофірма “Славутич”», кандидат від Аграрної партії Юрій Крутько. Фото: «Куркуль»

Центральна виборча комісія зареєструвала в 100 окрузі (центр – Бобринець) двох кандидатів у народні депутати з однаковими прізвищами, іменами та по-батькові – Крутько Юрій Миколайович.

Про це свідчать дані на офіційному сайті комісії.

Перший Крутько Юрй Миколайович народився 15 липня 1965 року в Херсоні. Він – генеральний директор ПП «Агрофірма “Славутич”». Балотується від Аграрної партії України.

Його повний тезка народився 21 березня 1975 року в Чернігові. Фізична особа-підприємець, на вибори йде самовисуванцем.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія зареєструвала у 103 виборчому окрузі зареєструвала двох кандидатів-тезок.

Перший Коваленко Сергій Петрович народився 28 жовтня 1969 року в Олександрії, перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації. Він балотується від партії «Європейська солідарність».

Другий Коваленко Сергій Петрович – самовисуванець, народився 9 сiчня 1974 року в місті Котовськ Одеської області, нині живе в Києві. Місце роботи – керівник проектів ГО «БФ “Слуга народу”».

Перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко звернувся через «двійника» до поліції. Не зрозуміло навіщо?! Кандидатів реєструє не поліція, ЦВК. А яке порушення в тому, що людина є тезкою і болотується в тому ж окрузі? ЦВК пильнує за дотриманням закону про вибори і олександрійська поліція тут не до чого…