ВАКАРЧУК ГОТУЄТЬСЯ СТАТИ ПРЕМ’ЄРОМ

Мілітаризація Криму: РФ тягне до півострова корабель з крилатими ракетами

24/08/2019 admin 0

Окупанти в Криму продовжують нарощувати військову присутність . До берегів анексованого РФ півострова прямує російський військовий корабель. Малий ракетний корабель (МРК) проекту 21631 «Інгушетія» в даний час за […]

Співак і лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук готовий зайняти пост прем’єр-міністра України.

Про це заявила глава штабу політичної сили Юлія Клименко.

“Пан Вакарчук сказав – і ми можемо все підтвердити: якщо потрібно буде зайняти прем’єрське крісло, то як Святослав Вакарчук, так і будь-який з нашої команди готовий це зробити”, – розповіла Клименко.

Вона також пояснила, що в команді “Голосу” багато гідних людей, які можуть йти у виконавчу владу.

На питання, чи є серед нинішніх урядовців ті, кого б “Голос” хотів бачити і в наступному складі уряду, Клименко зазначила, що є ряд гідних міністрів і заступників, які можуть продовжувати роботу.

“Ми також вважаємо, що повинні продовжуватися такі реформи, як охорона здоров’я. Чи буде це робити Уляна Супрун, або хтось інший – це вже питання паралельне. У нас немає претензій до міністра фінансів Оксани Маркаровой, яка, мені здається, зайняла свою посаду в важкий час і виконує функцію підтримки стабільності в державі, зокрема макроекономічної стабільності “, – підсумувала представниця” Голосу “.