Третина росіян хочуть бачити південний схід України в складі РФ, – опитування “Левада-центру”

Тріумфальна арка Андрія Райковича

23/09/2019 admin 0

Коли у Гуглі набираєш запит «Фото арки», то завжди вигулькують лише тріумфальні… Реконструйовану арку під залізницею в Кропивницькому з новим другим тунелем для проїзду містяни […]

Майже третина росіян виступають за окупацію “південного сходу України”, ще третина хочуть створити там “незалежну державу”.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного російським “Левада-центром”, якими володіє УНІАН.

Зокрема, на запитання “Що ви думаєте з приводу політичного майбутнього “південно-східної України”, 29% респондентів відповіли: “Щоб південний схід України став незалежною державою”; 27% – “Щоб південний схід України став частиною Російської Федерації”. 17% опитаних обрали відповідь: “Щоб південний схід України залишався частиною України, але отримав велику незалежність від Києва”.

Лише 14% респондентів відповіли: “Щоб південний схід України залишався частиною України на тих самих умовах, як це було до кризи”. Не змогли відповісти – 13%.

При цьому, відповідаючи на запитання про те, що окупація Криму вимагає від Росії значних затрат і якою мірою “ви особисто готові платити”, лиш 7% відповіли: “Повною мірою”, 9% обрали відповідь: “Значною мірою”, 26% – “якоюсь мірою”. “Зовсім не готові” платити за окупацію Криму 36% респондентів. 17% – не вважають, що цей тягар ляже на звичайних громадян. 5% – не визначилися з відповіддю.

Опитування проводилося 24-29 травня за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення в обсязі 1 тис. 616 осіб віком від 18 років і старше в 137 населених пунктах, 50 суб’єктах РФ. Дослідження проходило вдома у респондентів методом особистого інтерв’ю.